Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Túlságosan ragaszkodok anyukám...

Túlságosan ragaszkodok anyukámhoz?

Figyelt kérdés

Szóval én egy 14 éves lány vagyok.Apám elhaygtt minket, ikor még anyukám hasába voltam, ezért nincs is más senkim csak ő. Ezért midig is nagyon anyukás voltam és még mindig az vagyok naagyon...Csak az a baj, hogy a mostohaapám mindig rám szól hogy hagyjam már békin anyut amikor épp nagyon rámjön az anyukázás. És mindig attol félek, hogy valami történik vele, és akkor nem tudom mit csinálnék :(

Normális ez a nagyon nagy ragaszkodás?


2011. júl. 6. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Idővel úgyis alábbhagy majd (főleg, ha már lesz barátod).


A mostohaapád meg gyökér.

2011. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így érzek én is Anyukám iránt. Igaz, hogy minket akkor hagyott itt apukám, amikor 6 éves voltam, anya élettársa pedig - akit apukámként szerettem - elhunyt, így csak ketten (illetve a nagy, 36 és 35 éves testvéreim) maradtunk egymásnak.
2011. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még 36 évesen is nagyon ragaszkodom Anyukámhoz! Nem bírnám ki, ha elveszíteném!
2011. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen én is nagyon ragaszkodom hozzá! Nagyon jó kapcsolatot ápolok vele! Nagyon szeretem, és olyan, mint a legjobb barátnőm. Mindent tudunk egymásról, és mindent megbeszélünk.

A jó viszonyunk annak köszönhető, hogy apukám nagyon szigorúan fog és sokszor veszekszik velem és anyuval is, Ezeket meg szoktuk beszélni.

Meg én falazok anyának, cserébe anya falaz nekem. :)


A mostohaapád meg tényleg nem kedves. Mióta él anyukáddal?

2011. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

16:23as vagyok.

Ezzel a ragaszkodással nincs semmi baj. Majd idővel tényleg nem fogsz hozzá ennyire ragaszkodni. Ha majd bulizni jártok a barátnőiddel, bepasizol, vagy olyan társaságot találsz magadnak, akikkel szívesen vagy, akkor majd szépen lassan elmúlik ez a "nagy" ragaszkodás. :)

2011. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Am...a mostohaapám 4 éves korom óta van anyukámmal. Hat éve vannak összeházasodva. És utál engem :)
2011. júl. 6. 16:31
 7/12 anonim ***** válasza:
mit takar h túl jóba vagy vele?
2011. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hogy hogy mit takar??
2011. júl. 6. 21:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

a mostohaapád bocs a kifejezésért,de egy f.sz. akkor bújsz anyához amikor akar semmi köze nincsen hozzá.

anyud mit szól ehhez,h utál téged.?

2011. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szerinte nem utál.szerintem. de nem akarhatom ugye, hogy anyukám egyedul élje le az életét miattam...
2011. júl. 7. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!