Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én már nem akarom tovább, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már nem akarom tovább, de ragaszkodok. Mi legyen?

Figyelt kérdés

17 hónapja vagyok együtt a barátommal de már hónapok óta azon gondolkodok, hogy nem akarok vele lenni. És ez egyre rosszabb. Egyre többet hisztizik, és rengeteg elvárása van tőlem. Rengeteget szenvedtem már, nagyo sok mindenkivel beszéltem már, hogy hogyan lehetne megmenteni ezt a dolgot, de lehetetlen. Egyszerűen kihültek az érzelmeim, ebből kifolyólag már nem is kívánom szexuálisan. Ebből kifolyólag vannak az újabb vitáink, mert ő ezt nem viseli el. Az a baj, hogy ragaszkodok hozzá.. de nem akarok már vele lenni... De nagyon érzékeny, és félek, hogy mit csinál, ha szakítanék vele...


Mit csináljak? :( Vagy hogyan szakítsak úgy, hogy ne legyen belőle óriási botrány...? :(


tanácstalan vagyok, mert ő volt az első nagyobb szerelem, és az eddigi leghosszabb kapcsolatom..

17/L


2011. szept. 17. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnállak de ha már tényleg nem érzel utána tényleg szakítanod kell veled :S Hát szerintem ülj le vele beszélni amikor kettesbe vagytok hogy te már nem érzed azt mint eleinte és jobb lenne ha szét mennétek.és ha ő tényleg szeret téged akkor el fog engedni és nem tesz magában kért reméljük:S
2011. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben jártam én is,hidd el sz@r volt nagyon,de:


Én 2 év 11 hónapig voltam együtt az előző párommal...már nyár vége fele éreztem,hogy valami nem stimmel,de betudtam egy hullámvölgynek,úgy voltam vele,hogy majd elmúlik...de nem múlt...inkább barátnőmmel járogattam bulizni pusztán jó érzésből,nem kerestem magamnak senkit...

Nem is szeretkeztünk már egyáltalán...nem kívántam...vele egyszerűen már nem...Decemberben rájöttem,hogy ez nem fog tovább menni,szenvedek és ő szenved...Igen,ragaszkodtam hozzá nagyon,mert már vagy 2 éve együtt éltünk,de muszáj volt azt a lépést megtennem,hogy szakítsunk,mert legvégül az lett volna,hogy megcsalnám véletlen...

Ha szerinted is helyrehozhatatlan és már nem érzel semmit iránta,akkor mondd meg neki,hogy legyen vége ennek a szenvedésnek egyszer s mindenkorra....

Ne légy vele csak azért,mert nehéz őt ott hagyni és mert ragaszkosz hozzá...így te sem vagy boldog és ő sem,semmi értelme...Mellesleg lehet nem ártana egy kicsit egyedül lenned neki és neked is,és így át tudnátok értékelni a helyzetet,főleg te!


Egy szónak is száz a vége,szerintem ne szenvedj tovább...

2011. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat:) csak nehéz..
2011. szept. 17. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy nehéz...nekem is az volt...

Szétmentünk..utána leesett egy nagy kő a szívemről,mert végre azt csinálok,amit akarok,nem kell másnak tudnia róla,nem nézem,azt,hogy nap mint nap szenved,mert nem tudjuk mitévők legyünk...

Engem nehezen engedett el,és ez pluszban megnehezítette a dolgomat,mert nem hagyott békén...a mai napig jóban vagyunk,beszélünk,és végre talált magának valakit...

Én is...alig voltam a szakítás után 3 hétig szingli...nem akartam senkivel összejönni és valamiért mégis szerelmes lettem...szóval fura az élet.

2011. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakítás nélkül is botrány van, nem? Akkor meg mindegy, miért. Azt is kipróbálhatnád, hogy nem teljesíted az elvárásaid.
2011. szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!