Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ragaszkodok annyira...

Miért ragaszkodok annyira egyetlen emberhez? Pedig ő engem már elég sokszor megbántott és megalázott, de egyszerűen nélküle ugy érzem végem van!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért, ne vedd sértésnek, de nagyon jól idomított téged. Tényleg nem megbántásnak, mondom. Majd egyszer, ha ráébredsz, hogy mennyi rosszat kaptál/kapsz, rájössz milyen h... voltál. Akkor majd amiatt keseregsz. De már az is jobb lesz ennél.
2011. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,igazad van,de akkor se értem,tudom h ő is ragaszkodik hozzám,lehet pont azért mert h...vok,és tudja azt is h milyen fájdalmat tud okozni nekem,de sokszor meg nagyon jól érezzük magunkat egymással,lehet csak nevelni akar engem!
2011. ápr. 2. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló a problémánk! Èn egy évig meg voltam veszve érte. egyszeruen magam sem ertem, h miert, mikor szinte alig tett velem jót. semmibe vett, elfelejtette ha megígért valamit, átvert, kihasznált. és mégis ragaszkodtam. hianyzott ha nem volt velem, semmi másra nem vágytam, csak rá. rá gondoltam elalvás elött, vele álmodtam, reggel pedig ö volt az elsö gondolatom. aztan ahogy telt az idö, megvilagosodott az agyam, felgyulladt a lámpa, vagy valami. ma már szerencsére nem hiányzik, ha nincs velem, nem gondolok rá annyit, de még mindig találkozunk. még mindig kihasznál (szerintem), valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy ö is szeret engem, max. kíván, mint nöt, és jól elvan a társaságomban, jól szórakozik. de rácseszik, mert amikor rájön, hogy mit veszít, akkor már késö lesz neki. lassan lassan ott tartunk. kívánom Neked kérdezö, h hamarosan gyúljék fel a Te agyadban is a lámpa, és ne vesztegesd az idödet olyanra, aki nem érdemel meg!!! az élet rövid.
2011. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felnőttet a saját szülei sem nevelhetnek, nemhogy egy pasi. Lehet, hogy csak ő hitette el veled, hogy ekkora szükséged van rá.Hogy érezted magad, amikor még nem ismerted?
2011. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó elötti vagyok. a kérdést nem én írtam ki, de késztetést érzek, h megválaszoljam az elöttem író kérdését... én sokkal jobban éreztem magam mielött megismertem!!!! Azóta teljesen leépültem, és alig bírom magam összerakni! legszívesebben soha többet nem találkoznék vele. Nem tudom megmagyarázni ezt a kettösséget, ezt az ellentétet, ami bennem van. De emiatt gondolkodom a költözésen. az eszem tudja, h felejtös, de valami nem enged el, szóval lépnem kell. Bocsi h közbedumáltam, talán hasznos a kérdezönek, h nincs egyedül ezzel a nyomorult helyzettel.
2011. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!