Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elvinnéd a helyembe?

Elvinnéd a helyembe?

Figyelt kérdés

Jovo héten megyek táborba és azon ondolkodom el-e vigyen a mobilom (Galaxy Ace).Azért félek hogy ellopjak mert csak 1 hete kaptam.Anyam is mondja ne vidd elviszel 1 oreget.Ti elvinnétek a helyembe?

ja és sporttaborba megyek..

13/L


2011. júl. 6. 23:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Így van, az öreg teló is megfelel a célnak, minek lopatnád el az újat? Igaza van anyukádnak.
2011. júl. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vinném. Évek óta régi, "gagyi" mobilt viszek táborba, koncertre, szórakozóhelyre...mindenhova ahol könnyen ellopják. Telefonálni a régi is jó, pár napot kibírhatsz.
2011. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozok az előttem szólókhoz! Vidd a régit, nem kell azon stresszelned hogy megvan-e még, koncentrálhatsz a sportra!
2011. júl. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Igen, egy régit javasolnék (ugyanúgy ahogy pl. kórházi tartózkodás esetén is). Nem tudsz rá folyamatosan figyelni, megfelelően elzárni, sportolás közben megsérülhet..
2011. júl. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez jó ötlet. Az öreg is megteszi, és nem is lopják el.
2011. júl. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
ha meg az oregeet lopjak el akk annak tokmind1
2011. júl. 7. 00:17
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Kevésbé sajnálnád azt, mint az új (okos)telefonodat.
2011. júl. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
Igazából nem értelek, hogy miért kérdés. Az okostelefonoknak - részben - az a lényegük - főleg gyerekeknek -, hogy ne unatkozz, el tudd foglalni magad. Sporttáborban meg remélhetőleg nem unatkozol, így nem is lesz időd kockulni. Fél éve kaptam egy okostelefont, de a régimet vittem pl. erdeisuliba, strandra, táborokba, vagy bárhova, ahol el kell rakni úgy, hogy nem figyelhetek rá, ill. nem igazán tudok vele foglalkozni.
2011. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Még egy ok, hogy egy régit vigyél el: mivel annak mindegy, nem kell állandóan attól tartanod, hogy ellopják.
2011. júl. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is a régit vinném.

aki azt irta h arra van a telefon h ne unatkozz,az nagyon buta!hogy unatkoznál egy táborban?:)))


sajna a mai fiatalok többsége ezt látja a telefonban h unaloműző,az ilyenek tuti nem is járnak táborokba,mert csak a telefonnal tudják lefoglalni magukat....élni sincs kedvem ha arra gondolok h ezekböl felnöttek lesznek egyszer...

2011. júl. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!