Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A számítógép előtt ül napi 3...

A számítógép előtt ül napi 3 órát,12 éves fiam, eddig jól tanul, és pl. honfoglalózik, de úgy vélem nem kéne ennyit gépezni, Ki, hoyg van ezzel?

Figyelt kérdés
viszont alternatívát nem tudok nyújtani neki, végül is jó, hogy elvan és nem tv-zik, nem jár olyan helyre amit nem tudok ellenőrizni.olvasott egy időben de most nem érdekli egy regény sem. Harry Pottert mindet elolvasta
2009. márc. 29. 20:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%
XD...LOL......3 óra???? Én 12 vok, és egész nap itt ülök:) szóval semmi gond h 3 órát gépezik.....+ a Honfoglaló az még jó, mert tanít, és 3 óra + tanulás cool:) mondd neki, nyomhatná tovább is azt a honfoglalót :D
2009. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van ! de most tilos a tv. is mert már rossz jegyeket kapot csak ha vége a sulinak nyáron kapcsolhatja be.Szerencsére ö nem tiltakozik most legalább biciglizik!És minden nap tanulgat 10 éves.
2009. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene aggódnod a három óra miatt... én 15 vagyok, egész nap itt ülök... :D

Amugy meg a honfoglaló baromi hasznos, de tényleg, egyik osztálytársam rengeteget honfoglalózik, törire egy darab évszámot nem kell külön megtanulnia...

Igazad van neked, és az előttem szólóknak. Ez abszolút belefér, a tévé borzalmas egy dolog, és örülj inkább hogy otthon van, és nem valami híd alatt füvezik.

2009. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

na persze, hogy itthon van azt díjazom, de féltem a szemét, meg mozoghatna többet mert plussz kilói is vannak.

köszi a válaszokat

2009. máj. 25. 11:19
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha majd barátnője lesz, és soha nem lesz otthon, akkor meg azt gondolod majd milyen jó volt amig a gépe előtt ült. ( ez kb 13 éves kor után már be is következhet)
2009. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%

Én 11 vagyok és valami 6-7 órákat szoktam gépezni!

Ha 3 óra akkor semmi baj!

2009. aug. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ha lcd monitorja van akkor nem kell félteni a szemét, az nem rontja :)
2009. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

3 ora??? Az egy igen.

En 3 orat gepezek reggelire! Szoval a 3 ora nem sok egy nap.


S.

2009. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
3 óra semmi...Gépeztem már 11-et is megállás nélkül.Hagyni kell, a TV sokkal rosszabb, a Honfoglaló pedik oktatja a fiad. Egy éve én is ezt csináltam. 13 éves fiú vagyok.
2009. szept. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
én 16 évesen van hogy 14órát
2010. jún. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!