Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gáz ha anyával megyek moziba?

Gáz ha anyával megyek moziba?

Figyelt kérdés
13/L
2011. júl. 8. 13:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
ja, miért nem velem jössz moziba?
2011. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! A szülőkkel is törődni kell! Egyáltalán nem gáz. 5-6 év múlva már úgyis lehet, hoyg alig lesz alkalmatok együtt lenni! Használd ki, amíg lehet!
2011. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe a korba még nem gáz. én pl 23 éves létemre apámmal is szoktam eljárni mert neki is ez az egyetlen egy szórakozása de persze, ez ritka de néha magammal viszem.
2011. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
első: jaj de jó akkor megyek veled, mert nincs kivel! :D
2011. júl. 8. 13:13
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek a szüleimmel mindenféle közös programra járni. Például mikor annyi idős voltam, mint te, Tankcsapda rajongó voltam, és apukámmal mentem koncertre. Volt hogy valamelyik ismerős beszólt érte, de ilyenkor mindig csak annit kérdeztem, miért, kinek van még olyan menő apukája, aki eljön és végigtombolja a gyerekével az estét? Erre általában síri csend volt a válasz...
2011. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Dehogy is gáz! Én pl. arra várok, hogy elgyen valami olyan film, ami anyukámat is érdekli, és akkor elvinném, pedig én már 28 vagyok, anyukám meg 70.
2011. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem gáz! Inkább nagyon szép dolog, hogy nem tartod cikinek mások előtt az Édesanyádat. :-) Én ennyi idős koromban szerelmes voltam egy magyar színészbe, és én rendszeresen anyukámmal jártam az előadásokra. Előtte pedig nagy cirkusz rajongó voltam (természetesen egy artista miatt), és ide is mindig együtt mentem anyával. Nagyon jó programok voltak! ;)
2011. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak velem is eljönne anya:(♥ 16 éves vagyok, de sehová nem jön velem:/:(
2011. júl. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én régen mindig mentem anyával is, apával is moziba. Most már egyikünknek sincs annyi szabadideje, de még most 20 évesen is nagyon szívesen megyek/mennék velük! Szóval szerintem egyáltalán nem gáz, hanem tök jó!
2011. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én 46 éves vagyok.

A 23 éves fiunktól Roger Waters jegyet kaptunk ajándékba. Mentem én, a párom, a 20 éves lányom, az ő 17 éves lánya, a párom 25 éves barátja, a fiam 22 éves barátnője, és 21-25 éves barátai. Nagyon jó volt.

Az Ozzyra a barátunkkal (38) mentünk és a lányaival(16) (12)

Mindenki jól érezte magát.

Szilveszterezni egy 46 évessel, két 45 évessel, két 38 évessel, két 12 évessel, egy 16 évessel, két 8 évessel, egy 1,5 évessel. Ez több vegyes család.Mindenki élvezte egymás társaságát.

2011. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!