Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vehetném rá anyát?

Hogyan vehetném rá anyát?

Figyelt kérdés
Anya megengedte hogy elmenjek a barátnőmmel játszóra...Nem olyan régen kért hogy kapcsoljam le a tűzhelyt amin a kaja volt.felhívott apa kivittem anyának a telefont.közben megfeledkeztem a kajáról.csak 5 perccel volt tovább fent a tűzön és semmi baja nem lett de most meg azt mondja anya hogy nem mehetek senkivel sehova.
2011. júl. 9. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot a figyelmetlenségedért és mond neki, hogy elmosogatsz vagy feltörölsz helyette, akkor biztosan kienged.
2011. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

mondtam neki de azt mondta hogy máskor nem csinálok ilyet és elnézést hogy elfelejtettem és mindent megcsinálok de a válasz:

-fejezd be ha nem akarsz egy pofont kapni

2011. júl. 9. 13:30
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
biztos tudnak a srácról akit olyan szívtelenül kikosaraztál :D
2011. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
velem is volt már ilyen.Anya elment dolgozni én addig a mamánál voltam.Délután hazajött,de nálam volt a lakáskulcs.Hazajöttünk autóval, de én ottfelejtettem,közben szakadt az eső. Nagyon mérges volt rám pedig semmi olyat nem csináltam. Én mentem volna a barátnőmhöz, de nem akartam megemlíteni, mert úgysem engedett volna el. Másnap mentem el inkább hozzá. Szerintem ha teheted, mulaszd el holnapra a találkozásod a barátnőddel, és akkor anyukád is lenyugszik.
2011. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a holnap sajnos felejtős :( megyünk egyik rokonunkhoz :/
2011. júl. 9. 20:57
 6/8 anonim válasza:
Azért mondja ezt mert felelőtlen voltál. Elgondolkodtál rajta hogy rossz esetben fel is éghet a házatok? Figyelj a dolgokra amitz anyu mond és legközelebb ha sikerrel jársz megengedi. Ilyen egyszerű.
2011. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és honnan tudod hogy olyan tűzhelyünk van amivel feléghetne a ház..
2011. júl. 11. 11:15
 8/8 anonim válasza:
Úgy, hogy a legtöbb tűzhely tüzet bocsát ki, a tűz pedig kártékony. Egyébként nem tudom. Csak tippelek.
2011. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!