Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ilyenkor mit tegyek?

Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek, senki ne nevessen ki....

Nem tudom, hogy ez normális-e, vagy sem, de tegyük fel, hogy adott egy helyzet, ami nekem rossz. Nem is az, hogy rossz, hanem úgy tengődök benne, és szenvedek. Simán kitudnék jutni abból az állapotból, ha akarnék, de mégse teszem, akarom is meg nem is. Nem akarok szenvedni, de mégsem jövök ki az állapotból, kitudnék, de nem tudom.

Tudom, furán hangzik, meg érdekesen, de az a kérdésem, hogy ez is a kamaszkornak egyik vonása, vagy itt gond van velem?

Ha bármi kérdés merül fel írjatok, és kérlek senki ne hurrogjon le, nagyon kiváncsi vagyok.

A válaszokat előre köszönöm.:)


2011. júl. 18. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes,ilyen velem is volt.Valahogy kényelmetlen volt a helyzet,de valahogy mégsem tettem ez ellen semmit.És a mai napig nem tettem ellene semmit.Jó kérdés,hogy mi erre a megoldás.. szerintem be kell látni,hogy az úgy nem jó,vagy valaki közeli hozzátartozótól kell tanácsot kérni,vagy esetleg itt pontosan fel kell tenni a problémára vonatkozó kérdést.

15/L

2011. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan ugyanigy vagyok énis. Hogy picit részletesebben mondjam, szeretek egy fiut, aki nem viszonozza az érzései. Már több mint 1 éve ez megy, mégsem akarok ellene semmit tenni, pedig a fiu megbántott már rengetegszer. Néha kifejezetten jol esik szomoru zenét hallgatni, és sajnálni magadat, amiért nem szeret a fiu.
2011. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)

1. válaszoló, köszönöm az ötleteidet. ÉN már gondolkoztam, hogy pszichológushoz megyek ezzel :) Végülis nem szégyen.

2. válaszoló.

Hasonló helyzetben voltam már én is... igen jósajnálni magunka, közben mégsem . OLyan bonyolult, de valamit kikellene találni:/

Köszönöm mégegyszer a válaszaitokat=)

2011. júl. 18. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is így volt/van, csak nem fiúügyben, mint 2.-nál. :D


14l

2011. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eléggé depresszióra hajlamos ember vagy mert ez annak is a jele !
2011. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!