Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ilyenkor? ( Lent a...

Mit tegyek ilyenkor? ( Lent a sztori ide hosszú lenne )

Figyelt kérdés

Szóval nyár van meleg stb. Mindenki jár fürdeni ( Szelídi tóra ) Iskola 98 % osztályból is mindenki. Anyumat viszont hiába győzködöm egyszerűen nem akar elengedni mert bele fogok fulladni meg ilyen hülyeségek. Mikor 6 éve járok vízilabdázni. Egész nap csak azt hallgathatom a haveroktól hogy ilyen jó meg olyan jó volt én meg rohadok bent a szobába mert sehova nem mehet el. ELEGEM VAN ÍGY NEM NYÁR A NYÁR :'( És egyszerűen barátnőm is hiába hívna ki fürödni nem mehetek el. Már tiszta debilnek néz. KÉRLEK SEGÍTSETEK HOGY LEHETNE ANYUM MEGGYŐZNI :'(


13/F


2011. jún. 14. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanez van nálunk is. Nem mehetek el egydélutáni koncertre mert 'szervkereskedők elkapnak,vagy kivisznek külföldre k*rvának'...imádom ezeket a kifogásokat.-.-

Nem lehet mit csinálni. Féltenek. Nincs egy olyan idősebb (17-20 éves)srác,akit ismernek és azzal talán elengednek?

2011. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát elég ciki lenne a barátnőm és én ketten vagyunk meg még egy 15-20 éves a nyakunkon :S Én csak kettesben akarok lenni vele de hiába mondhatom egyszerűen nem. " Inkább te sírj mint hogy mi sírjunk utánad " szlogent mondják :'(
2011. jún. 14. 17:40
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

13 évesen barátnő..stb. Tudod,hogy úgysem fog örökké tartani,másrészt meg ha tudják,hogy veszélyes környék,akkor persze,hogy nem engednek el.Ha máshova sem,az már beteges féltés szerintem.

Nem tudom,hogy hogyan győzhetnéd meg anyudat..:S

2011. jún. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Abszolút nem veszélyes környék :D Máshova nehezen de elenged, csak ide nem :S
2011. jún. 14. 18:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Mond ,hogy nagy vagy már vízilabdázol is tehát tudsz úszni nem fulladsz bele meg úgyis ott vannak a barátok.Ha meg ez nem jön be akkor mond neki h csak egy órára aztán szép fokozatosan kicsit többet és ha látja h betartod akkor tovább enged és bízik benned.
2011. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam :D Nem mehetsz mert túl kicsi vagy meg ilyen hülyeségek :'(
2011. jún. 14. 18:24
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérd meg anyukádat, hogy bizonyíthass. Figyelj, elsőre lehet, hogy furcsán fog hangazni, amit írok, de szerintem jó ötlet.

Kérd meg anyukádat, hogy egyszer, amikor szabadnapos menjetek el a tóra, ha belemegy szervezd be a haverokat is. Legyetek 'külön' anyuddal. Tehát, te a haverokkal dumálsz, hülyéskedtem, napoztok, szórakoztok a vízben, anyukád pedig figyel. Ha baj van, úgy is oda megy, egyébként pedig meglátja, hogy hogyan viselkedsz a tónál. Ha látja, hogy nem csinálsz őrültséget, megbízható vagy, talán elenged a későbbiekben:))

16/L

2011. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
mien debil az anyad
2011. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó Kössz jó fej vagy -.-" Köszi a tanácsot de már nem egyszer voltunk a tón. Ő is látta h tok magamra vigyázni meg az öcsémre is. Szóval egyszerűen most már így énse tudom igazán mi baja lehet még. :S
2011. jún. 14. 21:35
 10/14 anonim ***** válasza:

Én már jó régen voltam 13 éves, de engem sem engedtek el egyedül anno. Most felnőtt fejjel már megértem őket. Nem biztos, hogy benned nem bíznak, lehet, hogy a körülmények nem tetszenek a szüleidnek. Sok kis kölyök veszíti el a fejét fene nagy szabadságában és már meg is van a baj. Abban meg igazuk van, hogy inkább te sírj, mint ők!

Egyébként meg 14 éven alul még gyereknek számítasz, kellene legyen melletted egy felnőtt.

2011. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!