Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ilyenkor mit tegyek? Eléggé...

Ilyenkor mit tegyek? Eléggé fontos.

Figyelt kérdés
2 hét múlva lesz a szülinapom,és egy elég jó discoba szeretnénk menni,mindig oda járok,és a party 18-as,én meg akkor lesz még csak 16. Szerintetek beengednek minket,ha szülinapom lesz?
2011. márc. 29. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem beszélni magyartot?
2011. márc. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem fognak beengedni,legalábbis remélem. Akkor is csak 16 vagy hiába van szülinapod!
2011. márc. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Basszus én nem értem ezt a beengednek dolgot.

Ilyenkor nekem csomó ismerősöm elkéri az idősebb haverja személyiét.

Igaz én nem tartom jó ötletnek,de ezt mindenki így csinálja.

2011. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"egy elég jó discoba szeretnénk menni,mindig oda járok" -> ergo voltál már ott többször is. Ha akkor beengedtek,most miért ne engednének be?!
2011. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem úgy értette, hogy pont azon a napon lesz egy különleges party, ami 18-as, máskor pedig beengednek fiatalabbakat is.


A kérdésre válaszolva pedig: szerintem öltözz valami nagyon felnőttes cuccba, sminkeld ki magad, a lényeg hogy mutass legalább 2-3 évvel többet, mint amennyi valójában vagy. És egy személyi cserét is le kellene talán bonyolítanod valaki idősebbel.

2011. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!