Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz lányok, ti tudtok...

Kamasz lányok, ti tudtok sütni/főzni?

Figyelt kérdés
Ha igen,leirhatnátok,hogy miket tudtok egyedül is elkésziteni.
2011. júl. 19. 14:36
1 2 3
 11/23 PunxGirl válasza:
100%
Én 14 éves vagyok és segítek anyának a konyhába...már magamtól tudok sütiket sütni,palacsintát meg ilyen egyszerűbb dolgokat...egyszer megpróbáltam levest csinálni és majdnem felgyújtottam a konyhát...azóta nem próbálok levest csinálni:'D
2011. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Néhea rámjön az ihlet, hogy akarok el akarom készíteni ezt és ezt a kaját, akkor addig nem nyugszom, míg meg nem csinálom. :) Idáig ezeket a kajákat készítettem: tejbegríz, rántotta, tükörtojás, tejberizs, muffin, 5 perces bögrés süti, amerikai palacsinta, tojásos-tonhalas rizs. :) A lista folyamatoßn bövül. ;) Általában akkor sütök-fözök, amikor éhes vagyok, legtöbbször csak magamnak. Nagyon szeretek a konyhában lenni, néha arra gondolok, lehet hogy felnött koromban is ilyen téren szeretnék dolgozni. :)) 15/L
2011. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek a válaszát!


Én eddig nem tudtam főzni,de nyári szünet alatt elég sok a szabadidőm,ezt eldöntöttem,hogy megtanulok.Azért érdekelt,hogy többiek,hogy vannak ezzel. :)

2011. júl. 24. 22:13
 14/23 :) :) :) ***** válasza:
100%
Igen,szinte mindent :) kivéve a habart leveseket meg még néhány dolgot(mert azokat nem szeretem) 14L
2011. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 :) :) :) ***** válasza:
100%
Ja és sütit sütni meg nagyon szeretek,azt gyakran csinálom :)(bár mostanában kezdem hanyagolni :S)
2011. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt-azt. Sütikhez nem nagyon értek,inkább főzögetek. Tudok házilag tésztát gyúrni,galuskát készíteni,rizst/krumplit/tésztát/egyéb zöldségeket főzni. Jól mennek a hagymás-fokhagymás sültek is,a pörköltek,rántott hús és néhány leves (pl csorba leves,a kedvencem,paradicsomleves,almaleves)

16/L

2011. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszi a választ nektek is! :)

Igyekezek megtanulni én is amiket irtatok :)

2011. júl. 26. 13:42
 18/23 anonim válasza:
100%
Rántotta, piskóta, bőgrés mikrós süti, puding, tészta, torta. ha gondolod privát e-mail le írom a recepteke.
2011. aug. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Adri_069 válasza:
100%

Hááát én tojást tudok, de azt olyan istenien és egyedin ahogy senki más!! még fűszert is szoktam bele rakni...

Meg a családot szoktam meglepni egy kis pudinggal különböző variációkban


ennyi


14/L

2011. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Jó a válasza:
100%

12/L

palacsintát, tükörtojás, sült krumpli, rántotta.. szóval a nagyon egyszerűek

2011. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!