Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek miért jó tininek...

Szerintetek miért jó tininek lenni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
A lányok ebben a korban a legszebbek. Semmit nem kell tenniük a szép bőrért, a feszes popsiért, vagy éppen ciciért. (Bár a legtöbben önbizalomhiánnyal küszködnek ebben a korban, valójában sosem lesznek olyan szépek, mint most.) Érzelmileg labilis időszak ugyan, de a nagy szerelmek korszaka is ez. Soha később nem fogsz tudni olyan hévvel lelkesedni valakiért, mint tizenévesen. Ez az a korszak, amikor a végletekig feszegetheted a saját határaidat anélkül, hogy a társadalom elítélne érte. Elkövetsz rengeteg butaságot - amik miatt később is fogod majd a fejed - viszont életre szóló élmények is érnek majd, amikre viszont szívesen emlékszel vissza még öreg fejjel is.
2011. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
egyáltalán nem jó. minden idősebb lenéz, csomószor van szar kedvem csak úgy, és a szüleim meg mindet megmondanak hogy mit csinálhatok, hova mehetek...
2011. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem is tudom. Visszagondolva volt benne jó is, rossz is. Jó volt, hogy a barátokkal többet tudtam találkozni(suli), és nem volt rajtam annyi felelősség. Most alig látjuk egymást, család, munka, egyebek, és háztartás vezetés, gyereknevelés... Persze ez is jó, de kellett az a pár év, mikor szabadabb voltam.
2011. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

A mai tiniknek akiket ismizek, azoknak jó me minden meg van engedve. Mondjuk engem sem fogtak naon me a bnőmmel 1helyen laktunk és így elengedtek minket úgy h ha ő éjfélre haza jön akkor maradhatok én is és ez volt náluk is és ha én addig akkor ő is...

Pl: mai tiniknél nincs téll, olyan nagy szigor nekünk mindig be kellett ágyazni, rendet rakni magunk után..ect.

Olyan nm lett volna, h 15é lehet tattoo-ja..

2011. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert már utánad a gyerek kór de még a felnőtti gondok még előtted !
2011. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
19.15-> mi van????
2011. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

'Olyan nm lett volna, h 15é lehet tattoo-ja..'

Erre érted??

Hát az, h 15é és megengedték a tattoot, nekem leszedték volna a fejem ennyi idősen!! Meg h együtt alszanak ennyi idősen! Lány naon jól el van haza alig akar menni.. Naon szabadjára vannak engedve!! És a kupi amit szobájukban hagynak..Nálunk ilyen nm volt!!Addig nm mehettünk, amíg nincs az ágy, szoba rendben!! csak ennyi!!..

2011. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát jó is meg rossz is . De én csak a rossz oldalát látom.

:( Senki sem ért meg van amikor bármin kiborulok a szüleim is megmondják mit tegyek!! :( Nem tudom mi ebben a jó! . :( És szerintem csúnya vagyok :( Nem tudok mit tenni.... :(


14/L

2011. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
OFF: Szerintem nem igaz, hogy a lányok ilyenkor a legszebbek. A hormonok meg vannak őrülve, a bőr pattanásos, a haj zsírosodik, sokan meghíznak. Ez úgy kb a 20-as éveik elejére helyrerázódik és akkor már tényleg nagyon szépek.
2011. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!