Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én lettem a "suli ribanc" mit...

Én lettem a "suli ribanc" mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves gimis lány vagyok most voltam másodikos. Még szeptemberben elkezdtem járni úgymond a gimi legmenőbb pasijával ő végzős volt már régóta tetszett tök jól elvoltunk minden szupi volt aztán 3 hónap után lefeküdtünk nekem az volt az első alkalom.A suliba persze elkezdtek rólunk pletykálni de gondoltam csak féltékenyek. Téli szünetben ő elutazott és mikor visszajött valahogy megváltozott a kapcsolatunk veszekedtünk féltékenykedett és hát januárba szakítottunk. Utána suliba ha elmentünk egymás mellett köszönni se köszöntünk nekem akkor nagyon hiányzott és újra járni akartam vele de neki persze nem mondtam lehet ez egy rossz döntés volt de elkezdtem járni egy évfolyamtársammal (aki ugyan tetszett de nem voltam belé szerelmes) azért, hogy hátha elfelejtem őt. Aztán teltek a hetek de én még mindig őt szerettem ezért eldöntöttem szakítok az akkori pasimmal és visszaszerzem őt.Bementem az osztályába és mondtam, hogy beszélni akarok vele ő rögtön azt mondta újra akarod kezdeni és mielőtt válaszoltam volna ő megcsókolt annyira jó volt megbeszéltük, hogy nála alszom este. Átmentem hozzájuk és lefeküdtünk aztán reggel mondtam neki, hogy nagyon hiányzott nekem erre ő azt mondta neki is hiányzott velem a szex, hogy mondhatott ilyet erre eljöttem. Teljesen kétségbe voltam esve másnap suliban pedig ő elterjesztette, hogy mi volt tegnap meg hogy akkor kap meg engem amikor csak akar. Már a fél suli azt beszélte, hogy egy ribanc vagyok pedig hát ő volt a bunkó. Suliba se mentem három napig valahogy visszaakartam vágni neki ezért gondoltam, ha már úgy is azt hiszi mindenki, hogy ribanc vagyok akkor már mindegy összejöttem az exem legjobb haverjával akinek akkor barátnője volt de tudtam, hogy régebben tetszettem neki így könnyű volt összejönni vele. A volt pasim kiborult mikor megtudta és összeverekedett a "volt" legjobb barátjával és én örültem, hogy visszavágtam neki de valahogy mégis volt egy kis bűntudatom aztán április lett ők elballagtak. A május szörnyű volt szinte minden csaj pletykált rólam és egy csomó pasi azt hitte csak úgy lefekszem velük egy randi után na persze. A barátnőimről kiderült csak addig voltak igazi barátnők míg én voltam a menő csaj. Nem akarom ezt fojtatni szeptembertől csak gey átlagos csaj akarok lenni ez még megoldható?
2011. júl. 25. 18:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%
A hülyeségre nincs mentség - ha csak ennyi eszed volt, akkor most viseld a következmenyeket.
2011. júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
79%

Hát sajna nem megoldható...


Vond le a tanulságot az esetből, ebből is tanultál, aztán szeptemberre nézz ki magadnak egy másik sulit, és iratkozz át, aztán kezdj tiszta lappal.


A srácot meg minimum rúgd tökön úgy, hogy kb így fetrengjen utána.


http://www.youtube.com/watch?v=ci3Lv45GdAM&feature=related

2011. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, de őszinte leszek: A viselkedésed sajnos tükrözi a kérdésedben feltett jelzőt. Azon, ami megtörtént, már nem tudsz változtatni. Viszont a jövőt illetően igen: legközelebb ne viselkedj ilyen könnyen kaphatóan és akkor nem lesznek pletykák sem.

21/L

2011. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%

Valahogy nem tudlak sajnálni.

" ha már úgy is azt hiszi mindenki, hogy ribanc vagyok akkor már mindegy összejöttem az exem legjobb haverjával akinek akkor barátnője volt de tudtam, hogy régebben tetszettem neki így könnyű volt összejönni vele"

Igen, ribanc módjára viselkedsz 16évesen. Nem nevelnek téged rendesen a szüleid?

2011. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%
Hát nehéz lessz,de az tuti,hogy ezek nem voltak igaz barátnőid!Ne foglalkozz az ilyen emberekkel.Koncentrálj a tanulásra,és majd ha tényleg itt az ideje akkor pasizz!!!!
2011. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
82%

Ja és REMÉLEM innentől egy életre a fejedbe vésed, hogy suliban, munkahelyen, nem folytatunk senkivel sem viszonyt, ez alap...


Második voltam.

2011. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
96%

'összejöttem az exem legjobb haverjával akinek akkor barátnője volt' -> Na itt cseszted el!

Ha ezt a lépést nem tetted volna meg, még visszafordítható lenne a "folyamat", na de így...

Ezzel már nem nagyon tudsz mit csinálni, így jártál. Ez egy jó lecke volt neked, legalább ezután nem leszel ilyen naiv. Egyébként nem hiszem, hogy még 2 évig csak a te körbecinkeléseddel fognak foglalkozni az iskolatársaid, egy idő után valószínűle leállnak. Addig viszont kénytelen leszel elviselni az inzultálást.

2011. júl. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
69%
16.-évesen csak úgy elmész,és ott alszol nála???
2011. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
72%

Hát ezek után a legjobb, amit tehetsz, hogy meghúzod magad. Új barátokat szerezni nehéz lesz, a pasizást meg felejtsd el. Legalábbis a suliból ne keresgélj párt, és legközelebb ne add magad ilyen könnyen, mert ez kicsit gusztustalan. Szerintem.

Alapjában véve igenis működhet egy kapcsolat iskolatársak között (tapasztalat), de nem így, ahogy te csináltad, kedves kérdező. Elszúrtad, ez tény, de senki sem hibátlan.

16 évesen legyen már több eszed, mert így magad alatt vágod a fát. Ne csinálj magadból még nagyobb ribancot...(már elnézést.)

Sok sikert, remélem, azért sikerül javítanod a helyzeten.


17/L

2011. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
52%
A legjobb megoldás erre az esetre kicsit cinkes, de ha már a diákok ferde szemmel néznek rád, a tanárok ne tegyék. Legyél te a legnagyobb stréber! Tanulj! Legyen 5-ös minden dogád! Olvass klasszikus könyveket! Mellőzd egy ideig a pasikat! ( Persze, ha tetszik valaki, akkor összejöhetsz vele, de ne keresd őket!) Előbb-utóbb leszállnak rólad, és rájönnek, hogy nem vagy ribanc.:)
2011. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!