Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon félek a holnapi naptól,...

Nagyon félek a holnapi naptól, mert szemüveges lettem. Mit fognak szólni az osztálytársaim? Hogy tudnám csökkenteni a félelmemet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 12:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre lehet furán fognak rád nézni,de megszokják. én 13 éves vagyok és lassan 10 éve szemüvegem van, nem nagyon erős,de kell még most is sajnos, már nem kellene,csak hamar fárad a szemem:( Remélem pár éven belül lerakhatom véglegesen.

Engem már nagyon el sem tudnak képzelni szemüveg nélkül. Meg ha jól is áll, meg is dicsérnek,milyen jól áll! Már tapasztalatból tudom..

És ritka az olyan ember akinek ne állna jól, nem is ismerek olyant eddig még:D

Ne félj, legyél magabiztos:)

13/L

2010. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, azt még elfelejtettem megkérdezni fiú/lány vagy és hány éves?:)
2010. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a bíztató választ! Ja igen, elfelejtettem leírni, hogy: 13 éves lány vagyok (én is). :)
2010. nov. 7. 12:45
 4/27 anonim ***** válasza:
74%

Ha gondolod vegyél fel MSN-en:)

Megírom a címem!

2010. nov. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet neked privit írni, inkább írd meg te nekem akkor.
2010. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, anno én is nagyon féltem, mikor szemüveges lettem. Izgulva mentem be, és aztán mindenki megdicsért, hogy mennyire jól áll nekem és milyen szép az arcom így.

Csak nem valami ormótlan sztk-keretes szemüveged van, gondolom valami csajos, nem? :)

Ne félj nyugi. :)

15/l

2010. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki se fog kicikizni. Aki meg igen, az hülye...
2010. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj!Nem vagy már 7 éves és az osztálytársaid sem.Úgy,hogy nem fognak kicikizni.Ha mégis akkor az csak a saját szegénységi bizonyítványukat írja alá...


UI:Én 10 évesen lettem szemüveges.Senki sem szekált.

2010. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ne úgy menj be az osztályba, hogy szemüveges és ronda lettem, mert látni fogják rajtad, hogy ez zavar és kicikiznek. Úgy menj be, hogy azt mutasd, hogy mennyi önbizalmad van, és hogy úgy örülsz a szemüvegnek, mert neked nagyon tetszik. Akkor is nekik is tetszeni fog, és nem is gondolnak arra, hogy kicsúfoljanak.
2010. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
véletlenül nem M.F. a monogrammod
2010. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!