Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Beképzelt lettem? Nem akarok...

Beképzelt lettem? Nem akarok az lenni!

Figyelt kérdés

mostanában jóba vagoyk egy csomó fiúval, állandóan a társaságukat keresem és hát adnak azért olyan jelzéseket de kezdem azt hinni h mindegyiknek tetszem és h szeretnek...

13/l


2011. jún. 9. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez teljesen természetes ebben korban :) Nem beképzelt vagy, hanem szerelmes a szerelembe... és az olyan szép!!
2011. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
PONTOSAN!!
2011. jún. 9. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak vigyázz magadra! :):)
2011. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont 13/L vagyok,és hát ez ismerős.:D Egyáltalán nem vagy beképzelt emiatt,kivéve,ha a barátnőidnek elkezdenél dicsekedni,hogy:"Jajj,olyan helyes a Józsika,szerintem én is nagyon bejövök neki,de aztán ott van a Tibi,ő is olyan cukiii.Most melyikkel járjak???A helyzeten már csak Bence nehezít,mert ő is aaannyira...meg hát persze az összed fiúnak ÉN jövök be!"stb. :P
2011. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én sem így csinálom ezt, hanem önmagamba gondolom h na biztos bejövök neki.de ezt kifelé egyáltalán nem sugárzom
2011. jún. 9. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:

egészséges önbizalom... egyet értek veled... nekem is volt egy haverom... mivel foglalkozott velem, azt hittem, hogy jobban kedvel, de az már egy hosszabb szitu :)

a lényeg, hogy ha jól érzed magad, akkor hajrá, tartsd csak a barátságot!

2011. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!