Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerinted ez normális dolog?

Szerinted ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Kamasz vagyok, 16 éves. Nem bulizok mert nem érzem magam bulizósnak és utálok táncolni. Piálni sem piálok, mert utálom az ízét és csak ritkán ünnepekkor iszok egy kis likőrt. Nem cigizek mert rohadtul káros és sajnálom azokat akik velem egyidősek és nem bírják abbahagyni. Nem öltözködök a legújabb divat szerint nem hordok olyat ami divatos és tudom róla, hogy nem áll jól. Igenis megbújik pár pattanás az arcomon, nem festem magam (max. néha alapozót és spirált), se a hajam, körmöm. Nincs piercingem. Vallásos iskolába járok ahol ha a vallásosságot nézzük 5ös skálán 3as lehetek. A jegyeim nem falrengetőek (év végén 4es voltam) járok külön zenére, és vannak igaz barátaim akiknek bármit elmondhatok. Pasim még nem volt.

Ezek alapján "elátkozott" vagyok a korosztálytársaimhoz képest?


2011. júl. 27. 17:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2011. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
34%
Pont ez a normális!!!!
2011. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
Az. De azért nemkell befásulni :) remélem más programokra eljársz.
2011. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

de mért érzem úgy h nem az??

Amikor osztálytársam elkezdi: Fogtál már f.szt? vagy Tudod mi az az orális kielégítés??

ilyenkor elkap a roham, hogy nem vagyok normális.

2011. júl. 27. 17:50
 5/27 A kérdező kommentje:
17:49- es. Nem érzem azt hogy bulizásra szükségem van, de attól mozizok, kávézózok, sétálok, hülyülök, fesztiválozok, táborozok. Ez gáz?
2011. júl. 27. 17:52
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Te sokkal okosabb és értelmesebb vagy, mint sok kortársad! Maradj is mindig ilyen! Téged csak becsülni lehet a gondolkodásodért! Második voltam.
2011. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
17:49 vagyok... igen ilyesmire gondoltam :D nem feltétlen bulizásokra mert azhiszem írtad hogy nem szereted...amúgy még ezek sem gázok :D
2011. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
ja és azért érzed nem normális mert másoknak épp az a dolog a normális amiket írtál
2011. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
Bár több ilyen "nem normális lenne", mint Te! Szerintem tök normális vagy, nehogy azt hidd, hogy gáz a viselkedésed! Nem kell inni és cigizni ahhoz, hogy trendi és vagány legyél.
2011. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy leírod sutem te normális leszel. :D Sok kortársad lesz a takarítós nénia suliba vagy az utca seprű . :P Vagy épp Amy Winhouse követő



12/L

2011. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!