Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog az, hogy egy kislány 11 éves kora óta kozmetikushoz jár, gyantáztatni, szemöldököt szedni, száj feletti szőrt szőkíteni most az illető 13 éves. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 13:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
hát, én is jártam ennyi idősen. 21 éves vagyok most. fekete a hajam és hófehér a bőröm, sajnos kellett, mert csófoltak...:S
2011. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem normális, de nevelés kérdése.
2011. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
83%

Igen, az.

Miért ne lenne ? Nem akar mindenki csubakka lenni, és ha az anyagi körlüményei megengedhetik, akkor nyugodtan.

2011. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
Dettó 11 vagyok, én is kozmetikushoz járnék, ha nem anyum csinálná ezeket. Vagyis szőkíteni nem kell, mert szőke vagyok, viszont a lábamon és a karomon nem szőke a szőr. :s Lehet lepontozni, de hiába nem néz rám a kutya sem, jobbat tesz az önbecsülésemnek, hogy nem kell a szőrös végtagjaimat néznem. Szerintem amúgy normális, főleg ha az én esetem van az illető lánynál is, ugyanis ha még mindig szőrös lenne a lábam, nyáron is hosszúnadrágban járnék, mert engem speciel nagyon zavarna. Persze mint már írták, ez nevelés kérdése, mert vannak olyan szülők, akik még azt se engedik, hogy a lányuk a hónalját borotválja.
2011. júl. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
92%

Én is 11 éves korom óta járok kozmetikushoz,gyantáztatok mindenhol.Az jobb,ha csúfolják?

Szerintem nem.

2011. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%

Én is ennyi idősen kezdtem, mert most kb. vendégszereplő lehetnék a Star Warsban.

13L

2011. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
81%
szerintem normális. mondjuk a gyantáztatás annyira nem (gondolom lábra gondoltál), de ha nagyon szőrös, akkor miért ne... a szemöldökszedés és a száj feletti szőr meg abszolút nem gáz.
2011. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
30%
Ha kar és láb szőrtelenítésre jár, az még nem baj, de a szemöldök szedés azért durva.
2011. júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
83%

jobb,mint ha otthon borotválgatná és pár év múlva úgy megerősödne a szőre, mint egy bernáthegyié :)

szerintem ezek a dolgok teljesen normálisak, ettől még nem lesz senki ribanc, nem fog emiatt semmit hamarabb csinálni,mint kéne. manapság sok gyerek teste sokkal hamarabb érik, magasabbak, erősebbek, 9 évesen sokan már menstruálnak.

2011. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális. Lehet, hogy már 11 évesnek pihéi is alig voltak, de gondolom neki erős, sötét szőre van, az meg elég kellemetlen, ha olyan szőrös, mint egy kismajom. Sosem értem azokat, akik ezt elítélik - jobb, ha csúfolják a kislányt?
2011. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!