Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez normális dolog? Vagy,...

Ez normális dolog? Vagy, valami baj van velem?

Figyelt kérdés
sziasztok. 12,5 éves vagyok..és mindig is érettebben gondolkodtam/viselkedtem mint kortársaim.. Pszichológus szeretnék lenni...normális dolog ez? van esetleg más is igy? kicsit furcsának érzem magam emiatt...:S
2010. okt. 15. 10:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%

"12,5 éves vagyok..és mindig is érettebben gondolkodtam/viselkedtem mint kortársaim"


Ez teljesen normális ebben a korban, minden 12 éves így érzi. Majd kinövöd.

2010. okt. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Háát nem tudom :) lehet , hogy tényleg minden 12 éves igy érzi , de az Én esetemben ég igaz is :P :) (én is igy gondolom , minden ismerős/családtag ezt mondja)
2010. okt. 15. 10:21
 3/26 anonim ***** válasza:
Nyugi, az is normális, hogy mindenki más csak azt hiszi, te viszont tényleg érettebb vagy. Az ismerőseid meg rád hagyják, mert tudják, hogy természetes, hogy ezt gondolod magadról. Minden tizenéves érettebb a többinél, ez életkori sajátosság.
2010. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
na jó..haggyuk :D nem várok több választ senkitől.
2010. okt. 15. 10:36
 5/26 anonim ***** válasza:
Normális. Bár az tény, hogy a kortársaid nem ennyire éretten gondolkodnak. Végre van egy 12,5 éves, aki így gondolkodik!
2010. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
:)| hát remélem..eléggé..zavaros/nehéz az életem , és azt szeretném , hogy ha felnövök , segithessek a nehéz lelki állapotban lévő embereken..:$ lehet hogy valaki szemében nevetséges vagyok..magam sem tudom , hogy miért vagyok másabb , mint a többi velem egykorú..
2010. okt. 15. 10:55
 7/26 anonim ***** válasza:

érett gondolkodás mit jelent?

gyerek vagy, ennyi

inkább örülj neki és használd ki a gyereklétet amig lehet, hamar elmúlik :(

2010. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
az meg hogy pszichológus akarsz lenni, teljesen jó választás
2010. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
háát..erre nem nagyon tudom mit mondjak :S
2010. okt. 15. 11:07
 10/26 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is nagyon érett gondolkodás, hogy egy mondatban 3 szmájli is van xD
2010. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!