Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy jöttök ki a szüleitek új...

Hogy jöttök ki a szüleitek új párjaival?

Figyelt kérdés
Én utálom apukám barátnőjét. Borzalmas egy nő. Mindenbe beleszól, baromi idegesítő. Mondjuk, valószínűleg nincs oda a társaságomért, mert én mindig visszapofázok. Ahol, lehet elszórok egy két bántó/flegma/idegesítő megjegyzést. Alapból mindenkivel kedves, és megértő vagyok, de mikor együtt kell lennem vele, még túl is játszom ezt a szemétkedést... Anyukám barátjával jól meg vagyok, ő jófej. Bár néha azért próbál nevelgetni, de olyankor én is "nevelem" őt. Pl. fölveszem az asztal sarkára ragasztot rágóját, és fennhangon megkérdezem: Ez miiiii? De ez általában röhögésbe fullad... :D Ti hogy vagytok meg az újakkal?
2011. júl. 28. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
nekem nincsenek
2011. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyum barátja hatalmas arc, ráadásul rohadt jó arc, bírom nagyon, plusz baromi jó állást szerzett nekem nyári melóra.


Apum barátnői pedig eddig full normálisak voltak, az egyikkel még a kapcsolatot is tartom mert nagyon megkedvelt a 4 éves kisfia, mintha a bátyja lennék.

2011. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egész jól elvagyok velük..
2011. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyám barátját legszivesebben Shotgun-nal lőném fejbe.....
2011. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Apám barátnője rém idegesítő némber..Mindig beleszól mindenbe még ha ahhoz semmi köze sincs..Bármit is csinálnék ő azt "jobban meg tudta volna oldani"..Na és persze "mindenhez ért" amit elég gyakran ki is használok xDDD
2011. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

szerintem helyzet és személyfüggő. az én apám egy r.hadék, éveken keresztül szívózott velünk, most valószínűleg le is fogják csukni lelki bántalmazásért. örülünk, hogy végre vége.. jelenleg csak neki van új barátnője. még nem voltam náluk, nem is köszön az utcán, egyszerűen nem vagyunk kíváncsiak egymásra. egyébként is más körökbe tartozunk.


anyámnak most még nincs, de azt tudom, hogy mindent megteszek azért, hogy a lehető legjobbat válassza, mert megérdemli. és mindenképpen teszek a békés kapcsolatunkért/kapcsolatukért.


szerintem tégy egy próbát, légy feltűnően kedves vele pár napig. kitudja, lehet, hogy kényelmetlen helyzetben van, hiszen gondolom még nincs olyan régóta családotokban. ha ugyanilyen bunkó marad veled mindezek után is, bunkózz vele tovább. bár szerintem ez is személyfüggő. gondolom anyukád pasija alapjáraton baromijóarc. ő meg valószínűleg nem.. változtatni nem lehet egy emberen (saját tapasztalatból mondom), úgyhogy csak kísérletezni és alkalmazkodni tudsz.

:)

2011. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát legelőször mindenkinek megadom az esélyt, aztán, ha elcseszi, akkor az ő baja... Az első perctől kezdve ilyen volt, pedig akkor még tök kicsi voltam( nyolc éves) Úgyhogy szerintem semmi joga, panaszkodni a helyzetről :)
2011. júl. 30. 15:29
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem tud jófej is lenni (ha iszik) de amúgy folyamatosan csak parancsolgat és ő meg semmit sem csinál:S
2011. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gyilkolnám(anyámpasija)
2011. aug. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!