Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Diákok! Hol érdemes suliba...

Diákok! Hol érdemes suliba táskát venni? Ti anno hol vettétek? Néztem a Hervisbe, és ilyen helyeken, de nemigen találtam megfelelőt. Kellően nagy kellene, hogy innivaló, kaja, tornacucc, és a könyvek, füzetek beleférjenek.

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 00:27
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja, 17/F, 12. osztályos leszek.
2011. aug. 3. 00:27
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A helyi papírboltba:D nem bonyolítottam túl.

15/L

2011. aug. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia, tapasztalatból mondom, hogy a legjobb sulitáska a Schneiders (kicsiknek) és a Walker (nagyoknak).

[link]


Iszonyat nagy a teherbírásuk, gyakorlatilag elnyűhetetlenek, de ha netán mégis gond lesz vele, potom áron, vagy akár ingyen is javítják.

Magyarországon egy családi vállalkozás forgalmazza már régóta ezt a amárkát, most nyitottak üzletet Budapesten:

[link]


Ez egy családi vállalkozás, nagyon jó fejek, nagyon készségesek és jóindulatúak. Mi most vásároltunk náluk iskolatáskát a nagy fiamnak, de ismerősömnek már 4 éve van ilyen táskája, és mintha új lenne.

2011. aug. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

00:46-os vagyok megint


Na szóval mi egy Walker táskát vettünk a fiamnak, de én is kipróbáltam, nagyon kényelmes, tök jól eloszlik a súly a háton, nagyon jó a táska kialakítása.

És belül is nagyon praktikus, többrekeszes, még laptoptartó is van benne.

Amúgy élőben érdemes megnézni a táskákat, mert a katalógus fotókhoz képest nagyon kellemes meglepetés ért minket az üzletben, élőben sokkal jobban néznek ki a táskák.

Itt van pár katalógus, ezek szinte mind voltak a boltban:

[link]

[link]

2011. aug. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Én speciel decemberben kaptam egy málhát, szóval probléma megoldva:)

Ha be mered vállalni ajánlom neked is. Jó nagy, minden belefér:)

2011. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Björn Borg bolt... Debrecen... 9990 ft... jó néhány éve : D
2011. aug. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
budmil!
2011. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

hát én előrször a coreshop-ban akartam volna venni egy DC-t

de aztán auchanban vettem egy hatalmasnagy heavy tools-t ami még jól is néz ki:P

2011. aug. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Tudod hol veszem? Az AUCHANBAN! Nincs pénzünk 10000 forintos táskákra meg minek? Most már 3 éve ugyanaz van.
2011. aug. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi általában külföldön vesszük mindig(nyaralásokon),de ha semmi nem tetszik,akkor a topsport.hu-ról rendelek.

14/l

2011. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!