Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babának a hozzátáplá...

Anyatejes babának a hozzátáplálás során adhatok ennivaló-innivaló tejpépet (Nestlé)?

Figyelt kérdés

Úgy érzem estére már kevés a tejem. Tápszert nem szeretnék adni a kisfiamnak. Adhatom neki a tejpépet délután? 6és fél hónapos.

Köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 27. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze.Nyugodtan adhatod.Az én babám is anyatejes.6 hónapos és én de. szoktam neki adni.Neki még elég a tejci.:)
2010. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a védőnőt vagy a gyerekorvost kellene megkérdezni, ha nem vagy biztos benne.
2010. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy hogyan reagál a tejfehérjére, ami a tejpépben van. Ha nem allergiás rá, akkor adhatod. Én semmiképp nem este próbálnám ki, hogy ízlik-e neki, hanem inkább reggel, vagy délelőtt, hogy ne éjszaka legyen gond belőle, bár emésztéstől függően egy napon belül bármikor okozhat tüneteket. (Szándékosan nem írom, hogy milyet, mert több minden is van, és hát lehet, hogy Nálatok az ég világon semmi gondot nem fog okozni...)
2010. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Estére mindenkinek kevesebb a teje, vay legalábbis úgy érzi

Ha pépet akarsz enki adnim irass fel Sinlacot, vagy vegyél tejmentes pépet, keverheted gyümihez, anyatejhez.

2010. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is Sinlacot adok neki!És bejött!Szopi után kapja este!Hígra csinálom és nagylyukú cumisüvegből adom!
2010. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnőm, hogy semmiképp se adjak neki (egyidősek a gyerekeink), hisz az is tehéntejből van. Én is a Sinlacot javaslom.
2010. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Nestlé innivaló tejpépet adtam a babámnak, amikor úgy éreztem, hogy fogytán a tejem. Szerintem adhatod neki nyugodtan, kipróbálod, hogy érzékeny-e rá, ha nem akkor simán jó. Én csőrös pohárból adtam, mert cumisüvegből nem tudott inni a fiam.
2010. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat! Azt hiszem ma délután kipróbálom, aztán meglátjuk.

Még egyszer köszönöm!

2010. dec. 28. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!