Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mitcsináljak? Megengedjem a...

Mitcsináljak? Megengedjem a 13 éves lányomnak a mükörmöt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 15:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
10%
Esetleg nagyon rövidet engednék neki, és csak olyan színezettel, ami illik a korához.
2010. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
44%

hát inkább ez, minthogy cigizzen, igyon, stb...

miért ne... legfeljebb majd ő belátja, hogy nem kell ha majd lepattog, beletörik, beleszakad oldalról és járni kell feltölteni, javítani stb.

2010. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
56%

műköröm 13 évesnek???

nem tudom, az én lányom is ennyi, de neki ez eszébe nem jutna.

bocs, de szerintem ez borzasztóan korai!!

2010. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
30%
Ha kell neki adjal csakne nagyot !!!nem ertem minek kell neki:))
2010. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
En nem engednem egy reszt a vegyszerek miatt, mas reszt lehet apolt es szep a korme mukormok nelkul is.
2010. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
65%
az én lányom 12 évesen felhozta hogy befestené a haját. elmagyaráztam neki, hogy mennyire káros, meg én is bánom, hogy elkezdtem, hiszen kiszívja az eredeti hajszínedet, és már később muszály festeni, mert amúgy tarka lennél. megértette, azóta fel sem hozta és már tetszik neki a saját hajszíne. ezt is el lehet magyarázni, hogy tönkreteszi az eredeti körmödet, stb.
2010. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
53%
Vidd el körmöshöz, hogy szépen levágja, polírozza, és izlésesen kifesse, esetleg szolidan díszítse a körmét. Körömépítés nélkül is lehet szép, és legalább hátha megnyugszik.
2010. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
14%
Annyira nem ártalmas egy műköröm, nekem és a barátnőimnek 13-14 éves korunk óta van, és nem lett tőle semmi baja a körmünknek. És nem kell hogy folyamatosan csináltasson, most kipróbálja, aztán pihentetni kicsit a körmeit. Én azt mondom, engedd!
2010. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
65%

Én 20 évesen munkahely mellett engedhetem ezt a luxust meg magamnak mivel 3-4 hetente 5000 FT!

De ha ennyi pénzetek van, hogy már a 13 éves kislánynak is csináltattok, hajrá!

2010. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ne engedd meg. Most még csak a műkörömm aztán, hajfestés majd bejelenti, hogy cigizik és nem fog róla leszokni de ha te megengedsz neki mindent akkor még cigit is veszel neki. Így fog ez menni, nekem nincs még gyerekem de szerntem még rövidet se engedj meg neki. Persze mindenki maga felel a gyermeke sorsáról.
2010. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!