Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megengedjem 13 éves lányomnak,...

Megengedjem 13 éves lányomnak, hogy hennával beszínezze a haját?

Figyelt kérdés
Szőkés-barnáról barnára szeretné. Mi a hátránya? Előnye?
2011. jún. 19. 08:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Ezt olvasd el:) [link]


Amúgy,bármennyire is természetes én inkább egy színezőt vennék a lányomnak.(A Lorealtól [link] <- ilyen dobozosat.)

2011. jún. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

Én azért a középsulit, tinikort megvárnám.....13 évesen még nem engedném, és én magam sem festeném. Én 15 évesen színeztem először, sima hajszínezővel.

A hennától elég nehéz megszabadulni ráadásul, ha megunja vagy nem tetszik neki, sima festékkel pl. el sem tudja majd tüntetni, ugyanis elég sok rendes hajfesték dobozára rá van írva, hogy "kivéve hennával festett hajra"


13 éves, ráér még a haját festeni, ilyenkor még az ember lánya csak ismerkedik a szájfénnyel, esetleg szempillaspirállal, azaz a sminkelés alapjaival, de a hajszín ráér még, mert ha elkapja az embert a gépszíj, azaz a "nőiesedhetnék gyerekként", egy hónap múlva rá sem ismersz :))

2011. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó vagyok lemaradt hogy 26/nő, bár nekem még babakorú fiam van :)
2011. jún. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Ne... Majd ha 18 lett...
2011. jún. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Nincs lányom, de ha volna nem engedném meg. Nagy legénynek képzelte magát a kisebbik fiam(lehetett már olyan 11-12 éves)azt mondja-Anya tetkót szeretnék magamnak csináltatni.-Aztán azt meg mire fel, te gyerek?-Hát, hogy menő legyek.No gyere, állj a tükör elé, nézz bele! Belenéz.Így nem vagy menő?-kérdem én.Mire ő: De, az vagyok! Oké, -mondom- ennél menőbb már ne is akarj lenni soha-mondtam én.Azóta már felnőtt.
2011. jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó ez aranyos történet :)
2011. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. jún. 19. 09:06
 8/16 anonim ***** válasza:

Inkább még várjon pár évet. Nálunk általánosban csak a ribik festették. (legalábbis ez szállt közszájon az osztálytársak között)

Én 16 évesen melíroztattam először.

2011. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Vegyél neki olyan 10-20 mosással kijövős festéket, nagyon sok márkának van, az előbb-utóbb kikopik, úgyis nyár van, a tanárok se szólhatnának be neki, szerintem megengedheted neki. Semmi rossz nincs benne, és nem is hupililára, vagy valami borzalmasan elütő színűre akarja.
2011. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Festéket nem akarok mert szép hosszú,egészséges haja van, nem szeretném roncsolni.
2011. jún. 19. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!