Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért érzem ezt? Nagyon...

Miért érzem ezt? Nagyon szeretem a családomat, de külön életet akarok.

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. Kisebb testvéreim vannak, édesanyámmal élünk. Nagyon szeretem őket, de valamiért régóta úgy érzem, saját lakást szeretnék. Nem azt, hogy "jajj, nem bírom, el akarok költözni!", hanem hogy "szeretném a saját háztartásomat vezetni, saját gyerekekkel, saját élettárssal" Nekem ez fura, a legtöbb korombélitől azt hallom, hogy eszük ágában sincs, sőt félnek a különköltözéstől. Baj lenne a részemről?

15/lány


2011. aug. 8. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj.. Önállóan akarsz érni, kicsit másként gondolkodsz. :)

Amúgy még fiatal vagy a külön költözéshez. Jobb ha megvárod azt, hogy legyen saját kereseted. :)

2011. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy megvárom. Egyenlőre nem tervezem, csak jó lenne. Nem szeretnék garzonról garzonra tengődni...
2011. aug. 8. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem is ez az egyik álmom.. egyszer csak "pause" ez az élet, és akövetkező pillanatban van egy férjem, gyerekeim, házunk, Párizsban, dolgozom, utazgatok...

egyszerűen unom a dolgokat..:)

2011. aug. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbáljatok meg változtatni egy kicsit.

Járjatok társaságba, bulizni. Ismerkedjetek! :)

Találjátok meg a szerelmet. És ha tényleg férjre vágytok, akkor olyat "keressetek", akit el is fogadnátok. Ne csak az érdekeljen, hogy jól néz ki, hanem a személyisége is. :)

2011. aug. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

* tetsszen.

Ez lemaradt az utolsó mondatból.

:)

2011. aug. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb 16 évesen kezdtem én is ezt érezni, pedig imádom/imádtam a szüleimet. Akkortól dolgozom. Aztán az élet úgy hozta, hogy 18 évesen az ország másik végébe kellett költöznöm a nagyszüleimet ápolni. A szüleimmel most is mindennap legalább egyszer beszélek telefonon, skype-on, de szeretem, hogy külön élek. Mostmár 32 vagyok, gyönyörű 8 hónapos fiam van és egy szerető párom. Úgyhogy szerintem semmi rossz nincs az érzéseidben, egy kissé talán érettebb vagy a társaidnál, de ez szerintem előnyödre válik majd.
2011. aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
SZerintem azért mert gondolsz a jövőre vagy vágysz egy kis nyugalomra.
2011. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!