Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Veszítettetek már...

Kamaszok! Veszítettetek már el testvéreteket? Mennyi idő volt feldolgozni? ( 1 hónapja veszítettem el a húgom és borzasztó nehéz )

Figyelt kérdés

sziasztok.14 éves lány vagyok.nem kamu kérdés nem szórakoznék ilyenekkel de teljesen ki vagyok és nem tudok nyugalomra lelni 1 hónapja.elvesztettem életem egyik legfontosabb kincsét a kis húgom.autó balesetben halt meg és azóta is nagyon hiányzik.elég ha ránézek egy fotójára vagy egy aranyos játékára össze szorul a szívem és folyik a könnyem.3 éves volt.annyira kis ártatkan :(((((((( és mégis megtörtént vele :( valamikor arra gondolok bár velem történt volna meg. :(((( segítenétek nekem egy kis megnyugvásban? ha valaki le szeretné írni,hogy veszítette el meghallgatom.amikor megtudtam a hírt összeestem elcsuklott a hangom és nem tudtam beszélni 2 napig.a szüleim a család tagok sok mindenben támogatnak..és a barátom is..de egy kis testvér elvesztését aki sosem kaphatok vissza nem tudja pótolni semmi és senki :(

nyugodj békében hugi(L):((((((((((((((((((((((((((((((((


ui: ha van testvérteket ne utáljátok ne szidjátok és ne verekedjetek egymással.minél több időt töltsetek együtt becsüljétek egymást . csak 1 életen keresztül lehet veled.


2011. aug. 11. 01:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Szia! Teljesen megertelek en is elvesztettem a testveremet. Igaz en mar nem voltam kamasz, 20 eves voltam, amikor ocsem meghalt. Csak 13,5 eves volt. Nem akarlak megijeszteni, de itt vagyok mostmar 30 eves es a fajdalom, h elvesztettem meg most is ugyanugy faj. Nagyon hianyzik! Az ocsem nagy fotoja van az ejjeli

szekrenyemen, a penztarcaban, stb... Hat nem hiszem,h valaha is elmulik. Az en testverem betegsegbe halt meg :'(

Most lehet,h tobben leneznek, de en vallasos vagyok es abban hiszek,h halalom utan ujra egyutt leszek a testveremmel a tulvilagon. Ez ad 1 kis vigaszt.

2011. aug. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Nekem még szerencsére nem halt meg a testvérem, de nagyon sajnálom ami a kishúgoddal történt. Az idő talán segíteni fog!


Esetleg leírnád hogy történt a baleset? Írd le, hogy mit érzel, milyen gondolatok vannak benned. Egy kicsit hátha segít!


Őszinte részvétem neked, és a családodnak!


19L

2011. aug. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

figyelj, ami történt, rettentő szomorú dolog... lehet, hogy el kéne menned egy pszichológushoz...Nagyon nehéz lehet feldolgozni... nekem nincs tesóm, de mindig is szerettem volna, és meggyőződésem, hogy nekem volt egy ikertestvérem, aki valami ok miatt, csak úgy felszívódott. (fantom ikernek nevezik)

Bár erre nem emlékszem, de a testvér utáni vágyakozásom, még ma is, 19 évesen is előjön...


Neked időre van szükséged, és nem tudok tanácsot adni! Nem felejtkezhetsz meg róla, mintha semmi sem történt volna... A gyermekpszichológus lehet, hogy átsegítene a nehezén...

2011. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Részvétem!


Hála Istennek én se tartozok azok közé, akik elveszítették a testvérüket. Nem is tudom mit csinálnék, ha egyszer csak nem lenne öcsém. Jujj nagyon rossz még bele gondolni is.


Próbálj a szépre emlékezni. Hidd el idővel könnyebb lesz. A fájdalom megmarad, te talán más lesz. Higgy benne, hogy ő föntről lát téged, veled van. Ő is nagyon szeret. Higgy benne, hogy neki nagyon jó, ott ahol van. Nem vagyok vallásos, de annyi szerettemet elveszítettem, hogy ezek nélkül, lehet meg is bolondultam volna már. Ha úgy érzed, sírj egy nagyot. Ne szégyelld, ha egy egy vele kapcsolatos dolog, nem bánatot, hanem mosolyt csal az arcodra. Menj ki a temetőbe és beszélj hozzá. mesélj neki a mindennapjaidról. Lehet, hogy hülyeség és morbid dolog, de nekem beválik. Néha megállok felnézek az égre és sóhajtok egy nagyot. És elsuttogom a semmibe, hogy ugye veletek is minden oké.

2011. aug. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem veszítettem el a bátyámat.Mindig veszekedtünk meg minden de mióta elköltözött a barátnőjével nagyon hiányzik.hetente 1szer-2szer ha látom.Jó lenne ha újra itt lakna játszhatnánk,kedvem is lenne hozzá :)

13/L

2011. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Nagyon-nagyon sajnálom.:( Őszinte részvétem! :(


Nekem nincs testvérem és szerencsére nem is történt semmi ilyen a családban.

De megértelek!Nagyon sajnálom!

A barátaidnak elmondtad a részleteket vagy az érzéseidet?Mert hogyha mindent megosztasz egy olyan személlyel,akit nagyon szeretsz és bízol benne,könnyebb.Nekem most váltak el a szüleim és a legjobb barátnőm segített a legtöbbet(persze anyáék is,csak a barátnőmnek mondtam el mindent,ami bennem volt).

Vagy talán az idő..

De a testvéred mindig ott lesz veled,a szívedben!

Kitartást és nagyon sok erőt!:)

2011. aug. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

részvétem!

bele tudok gondolni, milyen nehéz ez neked. Én úgy vesztettem el a testvéremet, hogy anya elvetette. De én már alig vártam, sokat sírtam miatta. :/

14L

2011. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

ezt nem lehet könnyek nélkül elolvasni:(:(:(

Őszinte részvétem Neked és az egész családnak és azoknak akik szerették...

Az én anyukám is elvesztette a bátyját amikor ő 9 éves volt a bátyja pedig 16

ma is érzem hogy hiányzik neki, sokszor mondja milyen rossz hogy nincs testvére

apukámnak van egy nővére aki 19 évesen egy nagyon súlyos betegséget kapott és azóta testileg és szellemileg is tönkrement pedig nagyon okos volt

:S olyan szörnyű dolgok ezek

kitartást kívánok és nem tudom hiszel e a mennyországban de ha igen akkor ott van még egy kis remény szikra hogy találkozni fogtok egyszer...

18/L

2011. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Christina A. ***** válasza:
100%
Én szerintem még kicsi vagyok, ahoz hogy az ilyesmit felfogjam, de azt én is értem, hogy fáj, hogy nincs veled, főleg mert még nagyon kicsi volt... Én nemrég olvastam egy könyvet. Olvasd el! A címe : A tesóm nem semmi!! Hidd el, ott egy kislány a nővérét veszíti el, azt aki a példaképe volt, aki szinte fölnevelte.. Ez egy gyerekkönyv, de negyon szomorú.. Én, talán csak ekeresztül éreztem át az ilyesmit...
2011. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Részvétem! Nekem ikertesóm lett volna, de amikor anya 5 hónapos terhes volt meghalt, én pedig a 7. hónapban születtem meg császármetszéssel. idősebb tesóm van. Az fiú 29, a lány 28 éves. A lánynak már van 2 kisebb gyereke, az egyik 5, a másik 2 éves. Szörnyű lenne elveszteni őket. De az élet nehéz. Én ugyan még pici voltam, most sem tudom felfogni, nem is sokat gondolok rá, mert hiszen még újszülött voltam és nélküle nőttem fel. Nem is sokat beszélünk róla. Sokan mondják, hogy az idő begyógyítja a sebeket, de szerintem ez nem igaz.Mindig veled lesz, gondolsz rá, csak túllépsz rajta, a sebek összeforrnak, de szörnyen tud fájni, ha felszakítják azokat. Beszélgess sokat a családoddal, és sírni sem szégyen.
2011. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!