Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán bácsi miatt hányan...

Orbán bácsi miatt hányan veszítettétek már el (vagy fogjátok a közeljövőben) az állásotokat?

Figyelt kérdés
Játéktermben dolgozom még 26napig. A szerencsejáték adó drasztikus emelése miatt bezárják a helyet. Érdekelne, hogy mást is bocsátottak-e már el valamelyik új kormányrendelet miatt.
2011. okt. 5. 13:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
én pont most találtam munkát, és az előző kormány ideje alatt nme volt, úgyhogy nem hiszem, hogy annyira rajta múlna....
2011. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

"Játéktermben dolgozom még 26napig. A szerencsejáték adó drasztikus emelése miatt bezárják a helyet."


Az összes játéktermet nyugodtan be lehetne zárni.

2011. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Én is most találtam elég jó helyet.
2011. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
Hányan vesztették el a játékterem miatt családjukat, munkájukat, méltóságukat?
2011. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Na, pont egy játékterem alkamazottja beszél... persze nem szóltam, ha csak flipperek, videójátékok meg csocsók vannak nálatok.
2011. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

Én még most sem találok munkát. Igaz az előzőt nem a kormányrendelet miatt vesztettem el hanem más dolog volt a háttérben.

Van nekem egy ismerősöm ő is játék terembe dolgozik, Az a hely egyenlőre még nem fog bezárni de kirúgtak onnan néhány embert hogy a hely spórolni tudjon :S Az végül is jogos hogy ezeket megkell adóztatni főleg hogy sokan tönkre mennek miattuk de nem gondolták át azt hogy ezzel sokan munkanélkülivé vállnak. Ha helyette más munkát adtak volna nekik akkor azt mondanám hogy oké.

2011. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

Bocs, de most miért is a munkavállalót szidjátok? Attól még, hogy játékteremben dolgozott, pont olyan fizetésből élő alkalmazott volt, mint bárki más. Nem ő tehet személy szerint arról, hogy sokan a játéktermekben hagyják a fizetésüket.


Pedro

2011. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
én is most találtam munkát nem sokára kezdek.nettó 90 ezer lesz a fizum meg vagyok vele elégedve:)egyenlőre.
2011. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"Na, pont egy játékterem alkamazottja

beszél"

Ezt még is hogy értsem? Az talán nem munka? Azt hiszed, hogy szerelemből dolgozom havi 240-260órát? Hétvégén, ünnepnapon és éjjel is?

Az meg, hogy valaki függő...hmm. Én senkit nem kényszerítettem, hogy dobja be a pénzét a gépbe, mint ahogy a dohánygyári munkás sem tart pisztolyt az emberek fejéhez, hogy már pedig te is dohányozni fogsz.

2011. okt. 5. 14:23
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
A mostani kormány segített engemet is munkához. Köszönet érte!
2011. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!