Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszítettetek el úgy babát,...

Veszítettetek el úgy babát, hogy a nagytesó megrugott? 7hetes vagyok, és épp az elöbb rúgott hasba 2éves kisfiam. Hát mit ne mondjak érzem a rúgás helyét. Nem lesz baj, ugye?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Én biztos elmennék egy orvoshoz megnézetni magam.


reméljük nincs semmi baj.

2011. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

pihenjél,ne csinálj most semmit biztosan nem lesz baj.

a másik picivel pedig óvatosabban játsz,ne emelgesd meg ilyesmi.

2011. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát pelenkáztem és kicsit túlpörgött :(

amúgy nem rugdalózik, vigyáz rám, ha szólok.

2011. márc. 6. 13:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívósak ám a pici magzatok,hatalmas rugásra lenne szükség ahoz,hogy veszélybe kerüljön a picike a hasadban.
2011. márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj! A női szervezet úgy van összerakva, h vigyáz a pocaklakóra. Az én fiam 6 hónapos volt, amikor újra terhes lettem. Cipeltem, rugdosott, az ölemben vészkelődött folyamatosan. Vigyáztam amennyire tudtam, de egy-egy rúgásokat nem tudtam én sem kivédeni. Semmi gond nem volt a terhességem alatt. Majd, ha megszületik a pici azt is megtanulod, hogyan lehet félkézzel tartani a picit és szoptatni, míg a másikat a másik kezeddel rakod fel a WC-re :). A második már bent a pocakban megtanulja, h van kint egy erősebb, nagyobb valaki, aki bizony behatárolja a mozgásteret. :)
2011. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pont a pelenkázón rugdalózás miatt kérdeztem rá ugyan erre a domimnál, és mondta, hogy úgy van "kitalálva", hogy ne legyen baja a picinek odabent.

engem is el szokott néha találni a lányom a pelenkázón, és nem éppen kellemes, de a babának nem lesz baja.

2011. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, már nem is fáj.
2011. márc. 6. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!