Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Akkor most mi a zenei stílusom...

Akkor most mi a zenei stílusom? Ha megkérdezik, akkor sohasem tudok normálisan válaszolni :S

Figyelt kérdés

Amit hallgatok:

Afi, Cinema Bizarre, Negative, Flinch, Lovex, Him, Placebo, Suede, David Bowie, Alice Cooper, Quimby, Guns n roses, The Offspring, Funeral Party, Death Cab For Cutie, Love Amongst Ruin, Péterfy Bori, Anima Sound System, Supernem, Billy Talent, Rise Against, Poison, Adam Lambert, Mötley Crüe, Hiperkarma, Nirvana, Bon Jovi, ACDC, Scorpions, T.rex, Sum41, Blink182


15L


2011. aug. 11. 04:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti, hogy jó... :)
2011. aug. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
olyan vegyes :D rockeralter. :D de inkább rocker, ahogy nézem. miért sorolod be magad? :)
2011. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ne cifrázd,rocker vagy:D
2011. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Rocker vagy alternatív (rocker).

Mindegy nagyon jó az ízlésed.


33/N

2011. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) nem szeretném magam sehova sem besorolni, csak ha valaki kérdezi, hogy milyen zenét hallgatok akkor fogalmam sincs, hogy mit mondjak rá :).
2011. aug. 11. 14:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ugyanezeket hallgatom ! :D és én álalában azt szoktam mondani, h alternativ rock :)
2011. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én azt szoktam mondani, hogy mindenfélét.
2011. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahogy elnézem rocker vagy. Ha kérdezik mondd azt, hogy rockot hallgatsz. Ha tovább kérdezősködnek akkor pedig sorolj fel a fent leírt előadók/együttesek közül párat és kész.

Lehet, hogy senki nem kíváncsi rá de ha engem kérdeznek azt mondom: Hangulatfüggő... Mert igazából olyan zenét hallgatok amilyenhez kedvem van. Legyen az rock, metál, rap, pop akármi. :D

Remélem segítettem!

Szia!

2011. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amiket kiemelnék emrt kib*szottjók Nirvana Billy Talent Bon Jovi Rise Against nekem nem igazán eza stílusom inkább ilyen metal deathcore de ezek is bőven benne vannak te ilyen rocker vagy.
2012. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és ha kérdezik csak eggyet ne mondj azt ne mondj hogy mindent ami jó mert az az ilyen tüccögős divatszarokat takarja előző voltam.
2012. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!