Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem tudom engedjem-e táborba...

Nem tudom engedjem-e táborba a fiam? Olyan sátor tábor szerü, már kétszer volt itt ebben . Csak akkor se tudott normálisan viselkedni. Nagyon goromba és verekedös. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el, de kosd a lelkere, hogy viselkedjen rendesen, mert buntetest fog kapni ha panasz lesz ra!

Beszelj a felugyelokkel is, hogy kemeny kezeket igenyel a gyereked, ne angyalhangon beszeljenek hozza, abbol nem ert.

Szerinem vidd el, aztan max. jovore nem engedik majd meg a nevelok hogy ujbol beirasd ebbe a taborba.

Amugy mennyi idore mennek, es milyen messze lesz toletek a tabor?

2009. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
és amúgy miért goromba és verekedős?
2009. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy hét lenne és kb 20 km-re van a tábor.Miért goromba?talán a génei is ilyenek .nem tudok mit tenni már kértem külsös segítséget is de nem ért semmit.Veszem észre hpogy tudatosan csinál minden hülyeséget .Ő szereti szerintem hogy mindenki rá öszpontosítson.Mit tegyek ez ellen?Csak a fiam csak ennyi .El vagyok keseredve mert tanulni se akar pedig jó eszü kisgyerek .Onnan veszem aki 3 évesen már elmondta az ovó néniének a ,,SÉTÁLNI MEGY PANKA,, című versét .Amit én tanítottam meg neki amit gyorsan megtanult .Az mellett rengeteg mondokát verset tudott.Így most el vagyok keseredve mert előtte mindig örültem hogy miket tud most ,meg éppen az ellenkezője.
2009. júl. 5. 04:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves a fiad??
2009. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
13 éves ,és sajna már ilyen .Nem tudom mi lessz még ezután,
2009. júl. 5. 11:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

11:12-es vagyok:

Én is 13 vagyok csak én lány én kérdeztem az előted szoló kérdést :)

Hát az osztályba a fiúk is ilyen idióták(már bocsi),de nálllünk játszák az agyukat oszt.kiránduláson is a leghülyébb fiú vert mindenkit aki nem tetszett neki este meg beszéltem vele és mondta,hogy nem tud mit csinálni elenne egyszerűen benne van,hgy gyorsan felkapja a vizet,mondtam neki,hogy próbáljon meg ilyenkor magában elszámolni 3-ig és lenyugodni nálla valamennyit javított,de Ő játsza is magát a fiúk elé(mondjuk ezt nem valotta be:) szóval.Mindene esetre szerintem engedd el ,de mond neki,hogy ha rossz lesz akkor azonnal jön haza,mert ha nem engeded le ugymond csak magadra fogod haragítani hidd el tudom én is tini aggyal gondolkodom és tudom,hogy nagyon rossz lenne ha anyu nem engedne el ,mert sokat nyávogok vagy ilyesmi.És ülj le vele beszélgetni,kérdezzd meg miért csinálja ezt?Miért kapja fel a vizet stb..?De ne mondj olyankoat,hogy majd Te seítesz neki csak ha őt is zavarja ez a dolog,hogy ilyen.Meg próbálj többet lenni vele és éreztesd,hogy Ő van a középpontba,mert lehet,hogy azért csinálja,hogy figyelj rá jobban.Remélem segítettem :)

2009. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

13 éves, kamasz fiú, tombolnak benne a hormonok, így kiszámíthatatlan.

Az biztos, hogy egy tinivel nem lehet leülni beszélni. :/

Bármit is mondasz, hülyeségnem fogja tartani, de egy próbát megér, hátha.

Sajnos a 13 éves lánynak igaza van előttem, hogy sok fiú menőzésből csinál dolgokat. :(

2009. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

es egy jo tanacs! Pedat vegeztem szoval komolyan mondom.

sose ugy allj hozza, hogy nem lehet mit kezdeni a gyerekkel, ha nem tud viselkedni arrol elsosorban Te tehetsz. es meg tehetsz ellene. ha nem tud viselkedni otthon ul s kesz. ha 2x 3x eljatszod vele, hogy nem engeded el, akkor tobbet nem megy sehova. es ezt komolyan be is tartod. ha nem viselkedett x helyen y helyre nem megy, akarhogy hisztizik...

a gyermek lelke tiszta lap, a korulotte levo emberek, elsosorban a szulei irjak tele:)

legy hatarozott, celtudatosan neveld a gyereket.

en elengednem a taborba, es megmondanam neki, ugy viselkedjen, hogy ha rosszat hallasz egesz nyaron uldogelhet otthon.

sok sikert

2009. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket.Aranyosak voltatok.de még várom a hozzá szolásokat.További szép napot.
2009. júl. 6. 17:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ez átmeneti állapot a fiuknál ne félj, most még ilyen aztán ráfog jönni hogy a csajok utálják hogy ilyen fiu és meg fog változni, hogyha annyira szörnyű akkor sztem hazaküldték volna a táborból ugyhogy engedd el nyugodtan........... különben is ha nem engeded el akkor lehet hogy még dacosabb lesz mint volt..
2009. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!