Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakitsak valakivel, akit szeretek?

Figyelt kérdés
a parom nagy hibat kovetett el ,es nem tudok szakitani vele mert nagyon szeretem ...viszont megbocsajtani sem...hogy tudnak vele megis szakitani?
2008. okt. 26. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy szakítasz vele. Döntsd el, hogy mi a fontosabb. Ha elég érett vagy egy kapcsolathoz, akkor már ahhoz is, hogy Te dönts a sorsa felől.
2008. okt. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szakits vele ha nagyon nagy fåjdalmat okozott neked! Ha most megbocsåtasz, kesöbb meg rosszabb lesz! Vissza fog elni a szerelmeddel, mert tudja hogy mindig meg fogsz neki bocsåtani, mert szereted, es ki fog hasznålni! Erre meg gondolom nincs szukseged! Majd jön egy olyan pasi, aki tisztel es megbecsul!
2008. okt. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

sajnos én is elkövettem egy óriási hibát... volt egy buli, táncoltam egy másik csajjal, és meg is csókoltam... kár tagadni hogy jól éreztem magam, de ami utána jött... na azt nem kívánom senkinek :( ennyire sose gyűlöltem magam, tudom hogy ennyire még nem bántottam meg senkit, mint ezzel a tettemmel. Mindennél jobban szeretem azt a lányt, és bármennyire is szeretném visszanyerni a bizalmát, (igaz nagyon magam ellen beszélek...) már tudom hogy nem érdemlem meg őt :(

Nem tudom ezzel mennyit segítettem, de hidd el van aki képes változni... Tudom elég közhelyes, de a lónak is négy lába van, mégis megbotlik... Sajnos én is elcsesztem, a barátod is... én tudom magamról hogy egy ilyen tortúra után nem követem el még egyszer ugyanazt a hibát. Azt tanácsolom várj egy picit, engedd hogy megpróbálja visszaszerezni a bizalmadat, ha nem megy... tedd meg :(

2008. okt. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk, tudod én is rengetegt gondolok rá h szakítanom kéne, mert a pasim már egyáltalán nem úgy viselkedik velem, mint régen, már le se szar, bunkó is néha, mert tudja, hogy szeretem és nem tudnám elhagyni... De hidd el, hogy saját magadért vagy felelős, ha neked rossz ebben a kapcsolatban, akkor erősnek kell lenned és szakítanod! Nehéz tudom, de később örülni fogsz, hogy most így döntöttél... még ha szar is lesz egy darabig a szakítás után... De mire valók a barátnők... :)
2008. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha igazán mlyen szereted, és tiszta sziveddel, én azt ajánlom ne szakits vele. Ahogy mondták, a lónak négy lába van mégis megbotlik. Te talán sosem hibáztál?

Tudom, vannak számomra is megbocsájthatatlan dolgok (bántalmazás, megcsalás) ami "megbocsájthatatlannak számit"...de azt hiszem egyszer megbocsájtanám a megcsalást is, ha a práom helyre akarná hozni nagyon, hiszen össze tartozunk...

Egyszer nagyon megbántott a párom, kimontam, hogy legyen vége, de hidd el annál gyötrelmesebb fél perc nem volt még az életemben. Amikor elindult én utána futottam, és megkértem hogy sose engedjen el. ÉS vigyázzon rám, mert még egy ilyen csajt nem kap:D Azzóta minden megváltozott, jobban szeretjük egymást mint valaha.

Szerintem gondold át ezt a szakitósdit.

HA leirod az okot talán még többet segithetünk. ÜDv

2008. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem csalt meg ,csak elment bulizni nelkulem es megkertem h n e menjen ,a lenyeg h az ex baratnoje ott volt a buliban es elment megis...
2008. okt. 26. 12:23
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem ez megbocsájtható bűn...(nem mondom hogy igy elsőre azonnal megbocsájtanám) De ismerve magamat egy idő után azt mondanám hogy megbocsájtok, mert nem tudnék elni nélküle...

Úgy dönts ahogy a szived diktál. vigyázz mert ha egyszer megbocsájtottál többet nem emlegetheted.

Sok sikert. szerintem ne szakits, ha szereted üdv az előző

2008. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
azt sem irtad, hogy azt mondta, hogy nem fog elmenni es megis elment (rossz); vagy elmondta neked mar elore, hogy o marpedig el fog menni (valamivel jobb). egyebkent o megbanta amit tett?
2008. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ő mit akar? Szeret téged? Vagy történt valami a buliban? Mit mondott? Én is féltékeny típus vagyok,s dühítene ha ezt tette volna,de hallgasd meg,s utána dönts.Miért nem mentél Vele?
2008. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!