Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vannak olyan lányok, akik...

Vannak olyan lányok, akik osztály szinten így vannak, mint én? Ti mit csináltok?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy nem értem meg magam senkivel sem, senki sem olyan mint én, nem nagyon tudok senkivel sem elbeszélgetni.. nem vagyok kiközösítve, nem utálnak, csak senki sem olyan, akivel el tudnék lenni..

8.o.


2011. aug. 14. 01:48
 1/6 anonim válasza:
100%

legyél nyitottabb, beszélgess mindenkivel, többet, és lehet egy idő után kiderül, hogy van, akivel van közös témátok vagy hasonlóan gondolkodtok. De ha nem így lesz, az sem feltétlenül baj.

Senki sem egyforma. Próbáld elfogadni az oszt társaid olyannak, amilyenek.

2011. aug. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
általános iskolában én is így voltam, beszélgettem én mindenkivel fiúkkal lányokkal, nem voltam haragba senkivel, csak egyszerűen nem alakult ki senkivel sem mélyebb kapcsolat, így ők csak suli haverok voltak. Én is úgy éreztem akkor, hogy ők mások, ezért soha nem is merültem bele a beszélgetésekbe, csak általános dolgokról beszélgettünk.
2011. aug. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok. Nem szeretem, de ez van...Sulin kívül vannak barátaim, velük lógok sokat és meg van oldva:)

13/L

2011. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a helyzet, csak engem kiközösítenek... De nem érdekel, vannak máshol barátaim. Neked is? Ha nem, legyél nyílt, kedves, ismerkedj iskolai programokon... ;)
2011. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is. Én is 8.osztályos leszek.
2011. aug. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok lány, de nálam ugyanaz a helyzet. Csak annyival megspékelve, hogy egy páran az osztályból hasonlóakat szeretnek, mint én, de tény, hogy olyan még egy nincsen mint én... így én sem tudok beszélgetni senkivel.
2011. dec. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!