Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A nyári szünet utolsó napja!...

A nyári szünet utolsó napja! Mit csináltok ma?

Figyelt kérdés
Készültök a sulira? Várjátok? Milyen érzések kavarognak bennetek? Akármit leírhattok ami a nyári szünidő uccsó napjához kapcsolódik!
2011. aug. 31. 13:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%
készülünk a sulira...és egy utolsó séta a barátnőkkel ahol elbúcsúzunk mivel nem egy suliba kerültünk..:/
2011. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
92%
Rohadt szar érzés, hogy holnap ilyenkor már suliba kell lenni bőven....289 nap...szörnyű lesz!
2011. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
80%
Igen, igen, készülök!:) Imádok iskolába menni, és tanulni *----*. :D Kicsit fura... Amúgy még a tankönyveimet meg kell címkéznem (értitek), és még a tavalyi földrajzot át kell néznem. Nyolcadikba megyek, utolsó év. :( Úgyhogy, kicsit szomorú vagyok, de izgatott is. :D Amúgy, most az ünnepi ruhámba ülök, mert ötkor évnyitó.*-*:D
2011. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
83%

Én speciel bevásárlok rengeteg csokit, este elmegyek egy kávézóba, mert isteni finom narancsos csoki torta van ott, és nem szívesen költök majd mégtöbbet csokira meg cukrászdára a csokiadó miatt.

A sulira való készülést már elintéztem augusztus elején, mert utána sokáig külföldön voltam. Egy fenét készülök, az én osztályomra nem lehet felkészülni. :D Várom, mert senkivel se tudtam találkozni, mert sokat voltam külföldön, és jön hozzánk egy srác. Ő mondjuk nem új, hanem a múltévben hónapokig nem járt suliba, mert van egy betegsége, amit nem tudtak kideríteni, így évet kell ismételnie. Mondjuk valamennyire ismerem, de csak egy osztálytársa bulijain szoktunk beszélgetni.

2011. aug. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%
Egy órakor estem be az ajtón a vonatút után, nagy bánatomra haza kellett jönnünk a nyaralóból. Pedig ha látnád, milyen gyönyörű. Kiskorom óta az összes nyarat ott töltöm. Tegnap is a hintaágyon ültem, felettem az óriási lilaakác, mögöttem és mellettem a virágoskert tele csodálatos növényekkel (igaz nem olyan szépek, mint dédim idejében, de ha jól össze vannak rakva akkor lélegzetelállító tud lenni) alattam pedig a kutyusom. Ma meg a bérház, és kicsit sem dob fel a kockulás - a számítógépet simán lecserélném arra, hogy a nyaralóban töltsek egy egész évet. Ráadásul a szomszéd kertjében égig ér a parlagfű, allergiás lettem rá. Viszketett a szemem, folyt az orrom, köhögtem, tüsszögtem. Herpeszes is lettem, ami persze nem jó, mert holnap suli, hétfőn meg rakják fel a fogszabimat. Szerencsére kicsi a seb, gyorsan el fog múlni. Fél kettő fele bepakoltam, kikészítettem az ünneplő ruhámat, és leültem ide. Megnéztem a szokásos honlapjaimat, majd 16.50-kor jön A szív útjai, este pedig a Jóban-rosszban dupla dózisa. Aztán irány az ágy, reggel pedig 8 órára be kell érni, tanévnyitó lesz. Új élet kezdődik, tele megpróbáltatásokkal (mint az érettségi, ballagás), de sok-sok izgalommal is (szalagavató, szerenád).
2011. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
96%

hát még utoljára jó kigépezem magam:DDD

am nekünk még az első hét jó szokott lenni,mert gólya hét van és ilyenkor nuku tanulás:P

de most leszek 8.os és kicsit fura,hogy ez az utolsó évünk:S

meg,hogy jövő ilyenkor másik suliba megyünk

nehéz lesz visszaszokni,hogy nem 10-kor kelek hanem fél 7-kor csörög majd az óra:DDDD

2011. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%

Készülök, készülök. Most írtam egy listát, hogy mit kell ma este csinálnom, pl.: hajmosás, hajszárítás stb. :)

Csak azért várom, mert kíváncsi vagyok az új osztálytársakra, de nem várom, mert a legjobb barátnőm elment a suliból :(

Egyszerre félek is, mert holnap a kicsik tanévnyitóján (5.-8. osztályig) és a nagyokén is (9.-12. osztály) zongoráznom kell, és nagyon izgulok. De amúgy kicsit olyan furcsa érzés van a hasamban, nem is tudom miért. :D

Ma egész nap gépeztem, néztem egy sorozatot online, most is azt fogom. Facebookoztam, aztán ettem és kimentem sétálni a kutyámmal. Most itt ülök és írok ide, utána szerintem megint sorozatot fogok nézni. Ma egész nap egyedül vagyok otthon, mert az anyukám idegenvezetői állása révén elment egy hétre, apukám csak 5-6 körül és haza a unkából és a nővérem pedig egy barátjával ment vásárolni...persze egész napra. Igaz nem vagyok egyedül, mert itt a kutyám és a két teknősöm. Itt lenne a papagáj is, ha nem halt volna meg szegényke pár hete. :(


Na ennyi volt, tudom nem valami érdekes, és jó hosszan írtam le, de hát te kérdezted mit csináltam ma. :)

Mindenkinek további jó "utolsó nap" lázban égést és jó szóríkozást! :D


14/L (9.-es) /hát író biztos nem lesz belőlem../

2011. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%

Semmit.Gépeztem megnéztem pár részt a kedvenc animémből,zenét hallgattam a full hangerőn a hifin :D

Az előbb meg szilvát magoztam...meg 5kor évnyitó(8.ba megyek)Nekem a tegnap számított az utolsó napnak, jól szórakoztam a barátaimmal.

2011. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
94%

Én ma olyan szokás szerint olyan hajnali fél 5 körül elaludtam, csak az volt a bökkenő, hogy beállítottam az órát reggel 9re, hogy kicsit szoktassam magam a korai felkeléshez, erre mikor csörgött az óra azt hittem hajnali 6 van. xd Aztán olyan 10 óta már gépezek. Ez az utolsó nap az évben, mikor még birok sokat gépezni. Jó lenne még elmenni valahová ma, de hajat kell mosnom, utána kivasalnom a hajam, felpróbálni egy csomó ruhát, majd kiválasztani a tökéletest, ami jó lesz első napra, sminkelgetni...


Tegnapelőtt kipakoltam a 7.-es cuccokat a táskámból, amik még utolsó napról benne maradtak, akkor eltettem a 7.-es könyveket és füzeteket. A 8.-os könyveket és füzeteket pedig felcímkéztem, és beborítóztam, majd a helyükre raktam őket. Az egyik tolltartóba be pakoltam már, még csak a másikba kell, és a rajztartóba.

Szóval én már nagyjából elkészültem ezekkel.

Nagyon nem várom. Főleg, hogy a sulinkat felújították (nem tudom, minek kétévente felújítani -.-), és most mindenféle hírt hallani, pl nem 1.-én, hanem 20.-án kezdünk suliba járni, utána pedig szombatonként bejárunk majd pótolni ; amíg be nem fejezik a munkálatokat, addig az egyik másik általános iskolában kezdjük a 8.-at, több évfolyammal együtt összezárva ; meg még egyéb szép, kellemes hírek.

Néhány osztálytársam már hiányzott, a tavalyi nagyon jó év volt, remélem, az idei még jobb lesz, mégiscsak utolsó év. :D

Az októbert várom nagyon.^^


14/L 8.

2011. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én eddig nem sok mindent csináltam. Felkeltem 12:30 körül. Kitakarítottam a házat (nagyjából). Már kb. egy órája próbálok emberi fejet varázsolni a ragyás arcomból :S.

Ma még be kell pakolnom holnapra a cuccokat, megvarrnom a lyukas zoknijaimat és élhető helyet varázsolni a szobámból. Na meg kikészíteni és levasalni az ünneplő ruhámat.

2011. aug. 31. 15:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!