Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, nektek hogy telik...

Kamaszok, nektek hogy telik el a vasárnap iskolaidőben, miket csináltok vasárnapokon?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tanulással az egyszer biztos :)
2011. szept. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Ma kivételesen tanulok, mert két hetet hiányoztam egyhuzamban. Amúgy pihengetek, írom a regényem, vagy megyek valamerre valakivel. Vagy ha a párom dolgozik, akkor megyek elé munka után és együtt vagyunk kicsit. :)

16/l

2011. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pihenéssel telik, fel kell készülni a köv. hétre. Pár órácskát tanulok (kicsit többet, mint máskor, mert van hogy sok a lecke az egész hétre így előre is tanulok valamicskét), aztán tévézek, filmet nézek, néha hajat mosok, meg így rendbe teszem magam hétfőre, és ilyenkor vannak a cslaádos napok is, szóval vagy ide jönnek a rokonok, vagy mi megyünk :) kb. ennyi.
2011. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
tanulok, lazulok^^
2011. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tanulok (mindig vasárnapra hagyom amit csak lehet, de aztán inkább csak hétfőiket csinálom meg), pihenek. Szóval úgy nagyon semmit, programot mindig szombatra szervezek, a vasárnap megmarad készülésnek a sulira, ami helyett persze mást csinálok. :D
2011. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Élezem az karmaimat, hogy egy esetleges ellenséges állat behatolna a territóriumomba, fel tudjam venni vele a harcot.
2011. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
leckét írok, tanulgatok,felkészülök a következő hétre és kipihenem az előzőt!:)
2011. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ma pl. voltam nagyszüleimnél (mint minden nap^^), készültem az érettségire (kiírtam magamnak egy füzetbe mindent amit tudni kell a verselemezésről, meg msh törvények - nálunk magyaron ez a favorit). Laptopon régi meséket néztem, aztán Rózsa Sándort a tévében és most laptopozok. :)
2011. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Minden második hétvégén apumnál vagyok, így vasárnaponként általában lemegyünk a piacra (félelmetes, mennyi mindent lehet kapni :D Kanapétól kezdve a diavetítőn át a mikrókig minden van), utána sétálunk még egy kicsit, otthon filmet nézek, gépezek vagy XBoxozok, 4kor elindulunk haza (bátyámnak 8ra vissza kell mennie a koleszba), beülünk egy cukrászdába, itthon kipakolom a cuccaimat, amiket apumhoz vittem, tanulom az aktuális verset irodalomra, megírom a leckémet, gépezek.
2011. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jujj véletlenül elküldtem. :,s Szóval az előző csak minden 2. hétvégére vonatkozik, ha nem megyek apumhoz, akkor a barátaimmal vagyok, gépezek és tanulok.
2011. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!