Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg nagyon sovány vagyok...

Tényleg nagyon sovány vagyok ><? Hogyan tudék hízni minnél hamarabb?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok,144 cm(engem a magasságom egyáltalán nem zavar),és 31 kg. Igaz hgy a szüleim is soványak (anyukám 42 kg.de ő is alig van 150 cm.).De a lényeg hogy én mitől tudnék rendesen meghízni?
2011. aug. 14. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Annyira nem vészes, de ne fogyj tovább.
2011. aug. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Valamit sportolni kéne,ami izmosít.De rendszeresen.Röpi,kézi heti kétszer.Ilyet még nem késő elkezdeni.
2011. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Növésben vagy, ilyenkor sokan megnyúlnak és esetlenné, sovánnyá változzik az alkatuk. Ne izgulj. Egyél normálisan és pár év múlva nem kövér leszel, hanem nőiesen formás.
2011. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
És a másodiknak igaza van, h a sport is sokat segít.
2011. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok, 43 kg. Az sem valami sok, de azért mert én hiába eszek, hiába csinálok akárnmit(próbáltam) nem hizom, mert ilyen a szervezetem, mivel édesanyám és édesapám is soványok voltak. De azért nekem van reményem, mert csak addig voltak soványok, mig férjhez nem mentek szoval......ne érezd elnyomottnak magad emiatt, senkinek semmi köze a te kilódhoz, te meg éld az életed és hagyd ezt!:)
2011. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!