Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a havimig már 2 terhességi...

Ha a havimig már 2 terhességi tesztet is +csináltam, ami negatív lett és azt akarom h minnél hamarabb +jöjjön, mit lehet tenni, h +induljon a vérzésem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Ne haragudj, de muszáj kiadnom magamból olyan borzalmasan írsz!!!! Annyit nem bírsz kiírni, hogy "meg", ehelyett írsz egy "+" jelet, de a negatívot kiírod, ahelyett, hogy "-" jelet tennél??? Kétszer olvastam el a kérdésed, mire rájöttem mit is akarsz, mert ez annyira zavaró!


Kérdésedre a válasz: még jó, hogy 2 teszt is negatív, mivel általában az ELMARADT MENZI után szoktak tesztelni, bár van, hogy aznap, vagy előtte 1-2 nappal már halvány pozitívot mutat a teszt. Nem tudsz mit csinálni, majd akkor jön meg, ha itt az ideje, a peteérést nem lehet szabályozni. Tehát ha felmerült, hogy esetleg terhes vagy, csináltál két negatív tesztet, de még nem is késik, attól még simán lehetsz terhes!

2010. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy kimaradt egy peteérésed. Ilyen nekem is volt nem is egyszer.
2010. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A meg jelet azért írom így, mert már megszoktam...bocs...am köszi a választ.
2010. márc. 30. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!