Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sok kamasz miért olyan beképze...

Sok kamasz miért olyan beképzelt, nagyképű?

Figyelt kérdés
Nem általánosítok, van sok olyan is aki nem az, de vannak akik eléggé azok.
2011. aug. 15. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
és sok felnőtt mért olyan beképzelt, nagyképű? és mért néz le minden kamaszt? kb ennyire egyszerű. ha te nem néznéd le őket ők se lennének olyanok.
2011. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én felnőtt.
2011. aug. 15. 11:30
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Rohamosan változik a világ...nagymamám még nekem mondta, hogy bezzeg a mi időnkben. Csak 32 vagyok, de már most látom, mennyire mások a fiatalok, mint az "én időmben". Valahol, a szülők hibája is szerintem.
2011. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Termeszetes hogy valtozik a vilag, ez igy normalis.De a felnottek akiknek meg nincs gyereke, vagy meg nagyon kicsik, azt hiszik hogy minden kamasz nagykepu, bekepzelt.Rajukszolnak hogy ne biciklizzen a jatszoter melett, mert zavarjak a kicsi gyermekeket.Minden kicsi gyermek edes, aranyos, minden kamasz nagykepu, pofatlan.A kamaszoknak sem konnyu egyaltalan, ahogy el kell fogadni, hogy egy 2 eves a hisztikorszakat eli, mondvan hogyha egy 2 eves nem hiztizne akkor nem volna normalis gyermek.Miert nem lehet elfogadni, azt hogy egy ekkora gyermek mogorva, es dacos?Ez is csak olyan mint a dackorszak, kinovi mindenki es normalis ember lesz.Aki olyan volt ivott 20 evvel ezelott aki pedig nem olyan nem iszik most sem.Abortuszt felnottek is valalnak nem csak a tizenevesek.Cigiztek 10 eve is az ekkora gyermekek.

Most ne irja senki hogy elobb tanulj meg irni, azutan gyere, mert csupan angol a billentyuzetem.

2011. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
13:15nek TELJESEN IGAZA VAN!
2011. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
mert KAMASZ
2011. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt bírom,hogy a szülők is panaszkodnak,hogy így meg úgy beképzelt,bunkók a mai fiatalok,csak arról feledkeznek meg,hogy erről ők tehetnek.Ők próbálják úgy pótolni a szeretet,amit a sok munka miatt nem tudnak természetesen megadni nekik[ne mondja nekem senki,hogy mindenképp kötelező,régen is sokat dolgoztak,de mindig tudtak időt szakítani a gyerekekre,ráadásul a szegényebb családokban is nagyon sokat dolgoznak,de mindig tudnak valamennyit törődni velük],hogy telepénzelik őket,a legmárkásabb ruhákba járatják,minden sz*rt megvesznek nekik.Ezek után nem kéne csodálkozni,hogy beképzelt,követelőző kamaszuk lesz.
2011. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
többnyire szülő, és nevelési gondok, nem kapnak elég figyelmet (gondolok itt a kordában tartásra, vagy hogy ne kapjon meg mindent). Nincs megnevelve, korán szabadnak érzik magukat. Tapasztaltam hogy nagyon sok szülő is gyerekes, meg hülye és most ebből számold ki h ogy egy gyerek szül gyereket akkor abbol mi lesz...
2011. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8%

Elsőnek:

18/L vagyok,nem nézem le a fiatalabbakat,de gyakran nagyon bunkók,nem mennek arrébb,nem tisztelik,hogy idősebb vagyok,beszólnak ok nélkül még oltogatni IS próbálnak néha :D:D és rengeteget okoskodnak,ahogy látom nagyon felszínesek is. Karate edzésen is mondom neki hogy ne üssön meg tiszta erejéből,de ő mégis,csak azért is megteszi,aztán csodálkozik mikor én is vissza ütök neki egy finomat:)

Természetesen nem az összes kamaszra értettem ezt!:)

2011. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
Előző, valamilyen szinten egyetértek csak egy valamit nem értek: épp mostanában léptél ki a kamaszkorból, egy 18 éves lányban mit kellene annyira tisztelni? azt, hogy nagykorú? egy 15 éves még javában tinédzser, te csak 3 évvel vagy idősebb nála, semmivel se értél el többet az életben, mint ő. (ha igen, elnézést, az átlagról beszélek) maximum, több osztályt jártál ki...
2011. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!