Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka annak, hogy sok nő olyan nagyképű, beképzelt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Pont ugyanaz az oka, amiért hasonlóan sok férfi nagyképű és beképzelt.
2011. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

mert felsöbbrendünek érzi magát. központi ember,minenki isteniti,lognak rajta a pasik mert bomba nö de neki nem kell egy se. ezek élvezkednek a rivaldafényben.

pasinál ugyanez.apuci alátolja a verdát, ki van gyurva, csorgatják a nyálukat a nők rá de ö csak játszik velük. stb stb.

2011. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

mondok egy ellentétet a 2. hozzászólónak.

nekem is sokan azt mondják h szép vagyok és okos és nagyon sok pasi körül is rajng,de én azt nem szeretem, egyszerűen enm szeretem ha körbe ugrálnak frászt kapok tőle. és mégsem vagyok nagyképű meg semmi. normálisan élem az életemet és mindenki egyenrangúnak kezelek, mert én sem vagyok külömb!


am meg azért mert a pasik lovat adnak alá, és miért ne? ha megteheti, ha lehet bunkó másokkal, mert mindenki adja alá a lovat!

2011. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok

jah és érekes engem nem lát el senki verdával meg sok pénzzel, ha akarok vmit nekem kell megdolgoznom érte!

nem mindenki alá adnak kocsit meg milliókat aki bunkó mg paraszt ne h azt higyje vki...

2011. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valami oknál fogva felsőbbrendűnek érzi magát, azért. Pedig a legtöbb esetben nincs mire felvágnia, amitől inkább szánalmas lesz az egész.
2011. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A pasikban is van ilyen.Mindíg azok a legnagyobb képűek akik rondák, meg buták.
2011. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


én egy szoval se mondtam hogy mindneki beképzelt aki bomba nö és lognak rajta a pasik.nyilván ha mellette normális vagy akkor minden oké.de van aki külön élvezi ezt de azon meg is látszik. ne forgassátok már ki a szavaimat:)


engem is imádnak a pasik de én inkább magamnak valo vagyok. csak jo a kisugárzásom ennyi.(mondták,nem én találtam ki:) )

2011. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 cynic ***** válasza:
90%

mert a sok gyökér ösztönállat úgy kezeli, mintha valami kib.szott hercegnők lennének! alapból ha férfiként "rajongsz" valakiért, akkor alárendeltté válsz... és bizony ezt a csaj is látja, és így is fog kezelni - nem csak téged, hanem másokat is. ebből ered ez a felsőbbrendűség-érzet.


a megoldás: nem kell nyáladzani semmi nő után, és mindegyikkel úgy kell bánni, ahogy azt megérdemlik, mert különben a fejükbe száll a dolog.

2011. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Ez most a trend.

Azt hiszik, hogy elég az, ha jól néznek ki és esetleg apuci meg anyuci, vagy a pasijuk pénzeli őket. Úgy gondolják, hogy más nem számít és ezek feljogosítják őket arra, hogy többnek tartsák msgukat másoknál és szarba se vegyék az embereket.

Apuci elkényeztetett kislányai, az egójuk fent van az egekben, miközben sötétség tombol a fejükben.

A vicc az egészben az, hogy ők a legtöbb embert lúzernek tartják, őket viszont mindenki lúzernek tartja.

Én azt mondom, hogy aki meg akar felelni, vagy be akar jönni az ilyeneknek, az meg is érdemli.

Ne úszd át az óceánt olyanért, aki pocsolyába se lépne érted.

2015. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem fölösleges általánosítani. Pasiból is van annyi beképzelt és nagyképű, mint nőből és mielőtt még bárki lefeministázna közlöm, hogy férfi vagyok.

Sajnos egyre inkább uralmat nyer világunkban a materializmus (csak az anyagi javak számítanak és hogy kinek mije van és mennyi) és ennek velejárója az, hogy az emberekből eltűnik az együttérzés, a másik tisztelete és megbecsülése.

2016. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!