Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nem érdekel mások véleménye...

Ha nem érdekel mások véleménye, akkor nagyképű/beképzelt/arrogáns vagyok?

Figyelt kérdés
Ha pl. nem érdekel, hogy ki mit gondol (akár a legjobb haverjaim) arról, hogy pl. nem iszom (alkoholt), nem próbáltam ki a cigit, nem is akarom, nem is érdekel, mert szerintem baromság, ugyanez a droggal, akkor nagyképű vagy arrogáns vagyok? Vagy ez oké?
2011. aug. 8. 20:52
 1/3 anonim válasza:
Attól még nem vagy nagyképű vagy arrogáns, hogy nem élsz ilyen dolgokkal...gondolom más témában szívesen meghallgatod haverjaid véleményét, ha másról meg nem képesek beszélni nézz új barátok után.
2011. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva: igen.


A lent kifejtett résszel kapcsolatban nem.

2011. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát attól függ, miben nem érdekel más véleménye...

ha csak ilyen cigi pia ügyben(drogról már ne is beszéljün -.-"), akkor még örülünk is neked, hogy nem érdekel mások véleménye. bár annyira max érdekelhetne, hogy elítéled.

de ha az élet minden területén csak a saját fejed után mész, az kicsit lelombozó..jaja mondhatni nagyképű. de akkor szerintem szimplán szellemi és érzelmi fogyatékos lennél/vagy.

2011. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!