Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Legjobb barátnő fanatikus...

Legjobb barátnő fanatikus rajongása? (több lent)

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm imádja a theGrenmát, különösen Szalay Csongort. Eddig tök jó lenne, kiposzterezi a szobáját meg hasonló "normális" rajongási szokások, de jövő nyáron el akar menni a csornai Veréb Fesztre, ami nem éppen a korosztályunknak való...(tapasztaltam:S) Hogyan beszéljem le? Nem akarom, hogy hülyeséget csináljon.

13/L


2011. aug. 17. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
És azt akarja, hogy vele menj? Mert ha nem, akkor hadd menjen, ha ő ezt szereti!!
2011. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem már volt szerencsém Csornán lenni a veréb Feszt alatt és nem igazán a zenéről szól, pl. a dédmamám ablakának nekiestek az utcán d.gás közben-.-" Nem szeretném, ha ilyennek kitenné magát.
2011. aug. 17. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Ez mitől fanatikus rajongás? Én olyan koncertekre/fesztiválokra is eljárok ,ahol nem is a kedvenc bandáim játszanak. Ha rajong érte miért ne mehetne el? Nem hallottam még erről a fesztiválról , de most megnéztem ,és jövő nyáron lesz legközelebb. Ilyen korban még lazán változhat a stílusa. Nem értem mi közöd van hozzá , de egy 14 éves lány simán elmehet egy tök barátságos fesztiválra. Az sem biztos , hogy jövőre meghívják a grenmát :D Ilyen hülyeségeken igzulni ...
2011. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
*izgulni
2011. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!