Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerelem, ex barátnő. SEGÍTENÉ...

Szerelem, ex barátnő. SEGÍTENÉTEK? Nem tudom mi legyen. :S

Figyelt kérdés

Szóval,van egy srác akinek bejövök,és ő is bejön nekem.Az osztályomban mindenki ezzel cukkol hogy szerelmes vagyok meg ilyenek..Mindegy nem is ez a lényeg.Pár napja kezdtünk a sráccal beszélgetni,haverkodni és bevallotta hogy szeret,de még alakuljon köztünk ez a valami.Ma kísért haza először,és az ex barátnője szándékosan elkezdett rohanni mert meglátott minket.Nagyon lenézően beszélt velem,és a srácot pedig rántotta magával.De a srác velem jött tovább.Az lenne a kérdésem,hogy szerintetek az ex barátnője elveheti tőlem?Vagy akármi más?Ez az első "pasim" és nagyon szerelmes vagyok a fiúba..Kétségbe vagyok esve ..:| Segítsetek!


13/L (14 éves a srác)


2010. okt. 1. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret, akkor nem fog Téged otthagyni, nyugi. :) És más miatt sem, hogyha tényleg szeret, és idővel biztos mégjobban megszeret, akkor még biztosabb lehetsz a dologban. :D

Sok sikert..!^^

2010. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1.Válaszoló köszi!^^
2010. okt. 1. 14:39
 3/7 anonim válasza:
100%

plusz ha exbarátnő, akkor a srác már tuti hogy nem szereti, mert akkor nem szakitottak volna

szerintem ő már a tiéd:D

2010. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D
2010. okt. 1. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha tényleg szeret akkor nem hagy ott. Ha meg otthagy akkor nem érdemli meg hogy szeresd!
2010. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elhagyott:( És nem indokolta meg miért,és msnen közölte..:S
2010. okt. 2. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ez olyan cuki:) Most kicsit elmerengdtem hogy milyen volt amikor én voltam 13 éves...én is megismerkedtem egy sráccal, sajnos vidéken, teljesen beleestem, nagyon tetszettünk egymásnak de el kellett válnunk, haza kellett jönnöm...nagyon szomorú voltam csak bőgtem...

6 év után neten megtalált.találkoztunk.

Jelenleg együtt élünk, eljegyzés is megvolt:))

Úgyhogy még bármi lehet, sose tudhatod mit hoz az élet! A fiúk jönnek mennek de a végén tuti megtalálod aki érdemes rá hogy veled lehessen!

2010. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!