Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? (Pasi vs....

Mit csináljak? (Pasi vs. Barátnő ügy)

Figyelt kérdés

Ti megutálnátok a barátnőtöket, ha a volt pasiddal összejönne?


Én lennék az a lány, aki összejött a bnője volt pasijával.

Azt a "barátnőmet" Szeptember eleje óta ismerem és a fiúval kb. 1-2 hete járt.Nem volt köztük szerelem.Én rögtön beleszerettem abba a fiúba és egy pár nap múlva kiderült, hogy ő is belém..


2011. szept. 27. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ. Ha békésen (nem tányért dobálva és sírva váltak szét) és tényleg nem volt komoly a szerelem, akkor számomra nem lenne probléma. De ez a barátnőd jellemétől is függ, hogy miként reagál.
2011. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát.Semmilyen szerelem nem volt köztük.A barátnőm nem örül neki, sőt megutált és azt mondja, hogy félre ismert.
2011. szept. 27. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Mérlegelnék, hogy melyik emberi kapcsolat fontosabb számomra. Ha a pasi fontosabb, akkor lesz@rnám, hogy mit reagál a csajszi. Ha a bnőm fontosabb, akkor meg eleve úgy intézem, hogy ne legyen belőle sértődés...
2011. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok megint.

Egyébként meg én személy szerint nem utáltam sosem az exeim új kapcsolatait - főleg, ha nem volt komoly a szerelem, mert akkor pláne nem éreznék okot az ilyesmire.

Én így 30 évesen túl vagyok már sok ilyen játszmán, és elhiheted: az a csaj, aki ilyesmiért képes összerúgni veled a port, az vagy nem igazi barátod, vagy oka van rá, hogy vacakul érezze magát a ti szerelmetek miatt (pl hogy igenis szerette a pasit, máskülönben nem esne neki sz@rul, hanem örülne a te örömödnek. Barátok között ugyanis így szokás...)

2011. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem ugyanígy volt.És én voltam az aki "beleszeretett" a fiúba.Később kiderült h csak azt hittem h szeretem de csak azért voltam vele h elmondhassam magamról h barátom van.A barátnőmmel 1hétig nem beszéltünk.Aztán kibékültünk de már nem volt olyan jó a kapcsolatunk.Most nyáron megint nem beszéltünk egy szót se.Most pedig nagyon jóba vagyunk.

De szerintem is próbálj mérlegelni.Gondolj bele a fiúval egy idő után úgy is szakítani fogtok.Kihez mész akkor ha megbánt a fiú vagy valami?

Szóval szerintem egy fiú sem lehet olyan fontos tinikorban mint egy igaz barát.

2011. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én inkább a fiút választom mert azt a lányt nem nevezném barátnőmnek.Igazából vele csak jó hülyülni és csavarogni.Van egy legjobb barátnőm, akihez bármikor bármilyen ügyben számíthatok:)(És persze vele nem tennék ilyet, hogy az ex pasijával összejönnék)
2011. szept. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!