Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek gusztustalan vagy...

Szerintetek gusztustalan vagy nem olyan vészes?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm 16 éves,lány.nemrég lett pár új barátunk én is jóba vagyok velük.ők dohányoznak és a barátnőm is rászokott k. 2 hónapja. én nem cigizem mert szerintem nem is nőies.de az a probléma,hogy méghozzá köpköd is.de nem csak cigizés közben ,hanem akárhol ha sétálunk ha eszünk utána odaköp az útra és nem is törődik vele.szerintetek ez gusztustalan?engem nagyon irrirál.hogy mondjam meg neki?és nektem ki a véleményetek.olyat nem kérek,hogy fiatal,nem kéne cigiznie.ez az ő élete,de a köpködés,visszataszító.szerintem.ja és direkt ide írtam.!
2011. aug. 18. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen gusztustalan. Majd rájön erre amikor a párnába sír, hogy miért nincsen pasija vagy, hogy miért van olyan bunkó, gusztustalan pasija (mert az ilyen lányok másnak úgyse kellenek).
2011. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Undorító, visszataszító. Nem kell mondanom, hogy ez mely emberek szokása.....
2011. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de hogy mondjam el ezt neki?
2011. aug. 18. 18:35
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Úgy hogy: Gusztustalan amit művelsz, szokj le erről, mert ez egyáltalán nem lányhoz illő viselkedés.
2011. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Cigi után a legtöbben köpnek,hogy ne érezzék a cigiízt,ez még oké[vagyis nem,de mit tudsz tenni],de az,hogy máskor is...:\ mondd meg,hogy k*rva gusztustalan szokjon le róla[mind a cigiről,mind a köpködésről],mert senkinek sem fog kelleni.
2011. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

gusztustalan, tapló dolog! fiútól is, nemhogy lánytól.

én is szoktam cigizni, de sosem köpködnék...

sztem nyugodtan mondd meg neki,h. ez undi és kínos.

2011. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Minek cigiznek ha utána nem akarják érezni az ízét?XD

Ha legközelebb köp mond meg neki hogy ha mégegyszer ilyet csinál nem mutatkozol vele többet mert ezzel téged is kínos helyzetbe hoz

2011. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nos engem fölizgat ha egy lány köpköd.

bár nekem elég erős perverzióim vannak....

2011. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem annyra nem zavarna. Ha úgy csinálja hogy ne láthassam és ne halljam akkor nincs miről beszélni :D 18f
2011. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!