Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gusztustalan vagy elfogadható?

Gusztustalan vagy elfogadható?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, ha valamilyen okból nem szopiztathatnátok a babátokat, és nem is adhatnátok oda napokig neki a lefejt tejecskéteket, de lefagyasztani sem lenne lehetőség, vajon:

Meginná-e a lefejt tejecskét a férjetek? Sőt,kiszívogatná e a melletekből? Vagy ti kidobnátok a felesleges tejet?

Ezt a kérdést nagyon nem viccnek szánom, mi most ebbe a helyzetbe keveredtünk. És bűntudatunk van miatta. De kiöntözni az ablakon sem szerettem volna. Hát a párom gyomrocskájába került.


2010. ápr. 5. 18:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit morbid ,hogy a férjedet (szoptatod!)

De ,te tudod.

2010. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez undorító... :S Mármint hogy a férjed szoptasd. Ha üvegből issza azzal nincs baj...
2010. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Ha a férjeteknek lenne valami fájdalma, amit ti könnyűszerrel egy kis szívással enyhithetnétek, nem tennétek meg ??
2010. ápr. 5. 19:01
 4/47 anonim ***** válasza:
49%

Az én férjem megtette!!!:)

Még élvezte is!!!:)))

2010. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
87%
Ti tudjátok! Mi nagyon szeretjük egymást a férjemmel, de ez azért nem fér bele.:)Találnánk más megoldást.
2010. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
91%
Nem akkor sem guszta. Csináltál valamit, te dolgod, nem minket kell meggyőzni hogy helyesen csináltad...
2010. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
55%

Amit írok most az sem lesz guszta!!!

Pl.:Ha orálisan kielégíted a hapsit és a szádba élvezik ez már-már elfogadott de ha cicizésről van szó akkor az gusztustalan??Ha a pasi is benne van akkor szerintem nem az!!Ennyire prűdek ne legyünk már!!!:)

2010. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
61%
Betegek vagytok aztán ennyi
2010. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Ez nem szexuális témájú kérdés !!! Az egésznek semmi köze a szexhez? Egyáltalán nem élveztük a dolgot!
2010. ápr. 5. 19:56
 10/47 anonim ***** válasza:
68%

Tudom hogy nem szexuális témájú! :)

Csak írtam egy példát!!!

De nem kell azért bűntudatnak lennie mert ezt választottad!!!És a példámra visszatérve!!(csak azt akartam mondani vele hogy ha az nem gusztustalan akkor ez végképp nem az!) Szerintem!!!

2010. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!