Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményük erről? (Tudom,...

Mi a véleményük erről? (Tudom, sok ilyen kérdés volt már, de kérem Önöket nézzék meg)

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 18. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit kellene írnom? Rossz, hogy van ilyen. Mindig volt. Mindig lesz. A gyerek nem hibás azért, amilyen körülmények közé születik.


De.

Sokan vagyunk, akik akkor is előteremtjük a gyerekünknek azt, amire szüksége van, ha a saját hasunkon koplaljuk meg. A családi pótlék a gyereké. Az iskoláztatási támogatás, a rendszeres gyermekvédelmi támogatás szintúgy. Azt én magamra nem költhetem. Se cigire, se italra, de még a saját étkeztetésemre sem. Ha nem telik új ruhára, keresem a használt, de jó állapotút. Sőt, néha még akkor is a használtat keresem, ha telne újra is. Mert minek pazarolni, a lényeg, hogy igényes, tiszta legyen a gyerek.


A havi 14 ezres családi pótlékból, a rendszeres gyvt-ből (ami augusztus hónapban majd' 6000 Ft-ot küld gyerekenként), az iskoláztatási támogatásból futná ezeknek a gyerekeknek is egy pár száz forintos, új tolltartóra, és néhány évente táskára. A könyveket ingyen kapják, az ebédet középiskoláig szintén. Más kérdés, hogy aki szüli őket, az nem arra költi a pénzüket, amire kapja. Ez nem hinném, hogy a társadalom egészségesebbik részének a hibája lenne.

2011. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek.
2011. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is.
2011. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg tegeződjünk.
2011. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
először is tegeződjünk,másodszor meg nem kéne Marika szüleinek elgyümölcsgépezni a tanszertámogatást.
2011. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Őszintén? Leszarom. Nem vagyok érzéketlen, de nem ismerem ezt a gyereket, a távlati sajnálat meg nem segít senkin! Majd ha bekopog az ajtómon, adok neki azt, amire szüksége van. Szomorú, hogy van ilyen, de hiába fájdítom a szívemet, ha semmit se tehetek ellene...
2011. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen szülő ássa el magát!

Ha a gyerek ellen nem volt pénze védekezni,(óvszer,spirál,tabletta...)akkor majd pont "Hercegnős" tolltartóra telik majd neki?!

Az ilyen szülő meg sem érdemli,hogy gyermeke legyen!

Pedig mennyi öröm is van bennük!

Csak okosan kell őket szertni,nevelni!

Mert lássuk be,ahhoz nem kell gazdagoknak lennünk,"csak" szeretnünk kell!

2011. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a véleményem? Segíteni kell a szegényeket. Mi nekem 1000 forint? Másnak meg érték
2011. nov. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!