Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megőrültem? Mi van velem?...

Megőrültem? Mi van velem? Depresszió?

Figyelt kérdés

Mielőtt úgy gondolnátok, hogy ez megint egy "problémázós kamasz", kérlek olvassátok végig, lehet hosszú lesz, de kérlek.

Már járok pszichológushoz, de igazából minden nagyon összetett. Szeretek "beteg szerepbe bújni", szeretem,ha sajnálnak. Szeretek panaszkodni,szinte mindig, mert akkor "figyelnek rám".Nagyon figyelem hiányos vagyok. Titkon szeretnék népszerű lenni, tudom, hogy az nem jó dolog, mármint vannak hátrányai, de a "jófigyelmet" irigylem. Rengeteg embert irigylek, mert szépek, csinosak, utálom magamat, rám senki semondta még, hogy szép vagyok, semmi. Ráadásul mindig félek, hogy elhízom, rettegek attól,ezért 164 cm-52kg-s létemre fogyózni akarok. Álomvilágban élek, nem élem a saját életemet. "Tudatosan szenvedek". A pszichológus is megállapított sok dolgot. Egy ideig a családi hátterem se volt a legmegfelelőbb, deaz már javul. Rengeteg apró dologért is napokig tartó bűntudatom tud lenni, ráadásul ha "kritikát"mondanak rám összetörök.

Egész nyáron minden nap 12 órát ülök a gép előtt, "befordultam". Ha megpróbálok mást csinálni, pl rajzolni, varrni, TV-zni, megunom őket kb 10perc után, nem tudok mit csinálni, az unalomtól sírhatnékom van , de semmi enm foglal le, ugyanakkor ha suli lesz sírni fogok, hogy bárcsak lenne EGY hetem még, mostmeg nem bírom magamat elfoglalni, már sírhatnékom van mert unatkozom és mert időt pazarlok.

Tudom, hogy nyafogásnak tűnik, de mi van velem? Tudom, hogy ezt majd adokinak kell tudnia, de elég sokára megyek megint, és olyan rossz minden, magamat húzom le, nem tudom mit tegyek. Bediliztem? Vagy ez mi?

Kérlek segítsetek,olyan nem jó érzés, nem tudom mi, olyan semmilyen.


2011. aug. 20. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
A kérdésedbe benne is van a válasz. Azért szeretsz beteget játszani, mert nem figyelnek rád.
2011. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem Neked kell változni, hanem a körülötted élőknek figyelni Rád. Első voltam.
2011. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy elolvastad és szántál rám időt!:)

Igazából figyelnek, de mégsem. Mármint igyelnek rám, csak valahogy nem tudom...Lehet nem eleget, d ugyanúgy vannak,akik szeretnek,és mégsem jó valami.:(

Ráadásul a barátaimatis elfogom marni ha szomorkodok, de valahogy nem érzek annyi figyelmet mint amennyit igénylek.

2011. aug. 20. 17:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ugyan így érzek.
2011. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még valami. Biztos Te is nagyon szép vagy, csak meg kell találni azt az embert aki olyannak fogad el, amilyen vagy. Szerintem Benned rengeteg szeretet lehet, amit nem úgy kapsz vissza, ahogy megérdemelnéd. Még mindig első voltam.
2011. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 :) :) :) ***** válasza:
Én is pont ugyanigy vagyokcsak nekem a családdal nincs gond és van aki azt mondja hogy szép vagyok de én ezt nem hiszem el és azt hiszem csak sajnálnak és szerintem azért érzem ezt mert még nem volt pasim és nem érdeklődnik irántam a pasik(most kezdek rájönni hogy azért lehet mert nem jérok társaságba de ez elhesegetem magamtól hogy ez nem igaz az nem változtatna semmi ha járnék)ja meg még abban különbözök hogy nem akarok fogyózni a 160 cm és 49 kilómmal..De veled eggyütt várom a további válaszokat.
2011. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!