Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Évnyitós ruha! Szerintetek...

Évnyitós ruha! Szerintetek nem lenne túlságosan is feltűnő?

Figyelt kérdés

Ruhaboltban láttam egy nagyon szép egyberuhát. Fehér fekete mintákkal, és nagyon elegáns. Az itthoni sima ingemmel meg a fekete szoknyámmal olyan tramplinak érzem magam, és van pár lány, aki egyberuhát vesz fel. Szerintem nagyon szép, és egyáltalán nem hivalkodó, illik hozzám. Van egy nagyon kövér csaj (tényleg brutális), és ő fekete csipkeruhában jött tavaly! Na miatta volt sutyorgás bőven. Nem szeretném, hogy én is ilyen legyek, és igaz, hogy a hagyományos a fehér ing fekete szoknya, de az nagyon... snassz és mint már mondtam, trampli.

Szerintetek fölvegyem? (most képet nem tudok linkelni)


13L


2011. aug. 26. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Az a lényeg h neked teccen és ha olyan jó, mint ahogy leírtad még menőbb is leszel benne:) Sok sikert!
2011. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
szerintem általánosban annyira nem való egyberuha megnyitóra. én a helyedben inkább kosztümszoknyát vennék és vmi klassz fehér blúzt. attól, h fekete-fehér, még nem kötelezségszerűen snassz v trampli. biztos csinos a ruha, ha neked tetszik, akkor menj abba. ha jól áll, akkor nem fognak megszólni.
2011. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom...
2011. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan. Az egyik fiú osztálytársamnak is olyan van, fekete egyberészes és fehér blúzzal évnyitóra teljesn jó.
2011. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Persze,hogy a szép ruhát vedd vel ha megteheted :)
2011. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Évnyitóra fekete alj, fehér felső kell, nem ruha...
2011. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Általánosban még nem való szerintem, még ráérsz nőiesen elegáns ruhát hordani.
2011. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, nálunk általánosban tuti kiakadtak volna, de most középsuliban se vesz fel senki egyberuhát, fehér felső-sötét alj a kötelező. Szerintem az illik a suliba, egy iskolás lánynak annyira azért nem kell nőiesnek lennie, másrészt a fehér blúz is lehet csinos.
2011. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
72%
Vedd fel nyugodtan! Nálunk sokan farmerban meg pólóban jônnek évnyitóra :S 14/l
2011. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3%

Úr Isten :O ez a világ legnagyobb problémája hogy mibe menj. Olyannyira megrendített hogy veled tudnák sírni ! Jézusom hívj gyorsan telefonos segítséget !!! Szerinte olyan fölösleg ! Ez egy nap és minek kiöltözni ennyire ? Amúgy meg az előírás szerint fekete szoknya és fehér ingbe kell menni most ezen mit nem értesz ?? De ha van fölösleges pénzed akkor szórd el a ruhára de én helyedben csak akkor venném meg ha nem csak évnyitóra fogod használni bár ha abban járnál iskolába az elég gáz lenne mert mindenki k.urvának fog titulálni ! És abban is egyet értek hogy mindenki fog sugdolózni a hátad mögött ! Mert baszottul ki fogsz tűnni ! Meg hát ember nem bálba mész ! Ilyen idős kórban legfeljebb dunnabálba !!!!


Én egyszerű farmerben megyek meg topban mivel tanítással együtt lesz évnyitó ! Másképp be sem mennék !


16L

2011. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!