Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek egy családban a...

Szerintetek egy családban a szülők jobban szeretik egymást mint a gyerekeket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 20:09
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem pont ellenkezőleg, de a fene tudja.
2011. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Szerintem egy normális családban a gyereket szeretik legjobban.
2011. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
88%

Megromlott, mondjuk kihűlt házasságba lettem terhes, aztán a férjem hirtelen meghalt.

Szóval nem tudom. Ennek ellenére érzem a hiányát, felnőtt dolgokról felnőttel jobb beszélgetni, a gyerek más.

2011. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
83%

2 féle nőtípus van.

Az egyik az anyatípus,itt a gyereket jobban szeretik , a férfi időnként héttérbe szorul.Nem biztos,hogy mindig jó,ha nem találják meg az egyensúlyt.

A másik a szeretőtípus.Itt a férfi nem kerül háttérbe és a gyereket is szereteik.

A szélsőségekről ne beszéljünk.

2011. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
93%

20:14-es vagyok


Szerintem ezt nem igazán lehet egyébként összehasonlítani. Én a férjemet is nagyon szeretem és természetesen a gyerekemet is. De másképp...

2011. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
98%
A szeretetnek nincsenek fokozatai. Ilyet, hogy jobban, vagy kevésbé a szeretet nem ismer. Másfajta viszony a férj-feleség és a szülő-gyermek. A férjemet úgy szeretem , ahogy egy nő szeret egy férfit, a gyermekemet pedig anyaként szeretem. A gyermeknek az a legjobb, ha azt látja, hogy a szülei szeretik egymást, így tanulja meg majd megélni az ilyenfajta érzelmeit.
2011. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
93%
Az utolsó válaszoló helyesen írta. Én annyit tennék, hozzá, hogy a gyermek iránti szeretet az első időkben talán sokat elvesz az apa iránti szeretetből és a reá fordított időből.
2011. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
88%
Miután megszületett a kisfiam ő lett a legfontosabb, mert iránta felelősséggel tartozom. Továbbra is szeretem az apukáját, de a kicsi érdekeit kell szem előtt tartanom a magam és férjem előtt
2011. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
58%
Ezt jobb nemtudni.
2011. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
87%
A szülői szeretetet és a szerelmet nem lehet összekeverni.
2011. aug. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!