Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok...

Milyen kutyát ajánlanátok házőrzőnek, ha gyerekek is vannak a családban? Vagy kizárt, hogy a gyerekeket ne bántsa, de az idegeneket ne engedje be egy kutya?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dede van ilyen. Leonberginek hívják. Csak ajánlani tudom.

[link]

Ez a fajta, csak családban tud élni. Olvasd el a linket, és meggyőz téged is.

2008. júl. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, a Leonbergi jó választás lehet gyerek mellé, az soha nem bántana gyerekeket, ugyanakkor be se enged senkit.
2008. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat .Azt hiszem meggyőztetek.Tulajdonképp ideális lenne ez a kutya,hiszen én mindíg otthon vagyok a gyerekekkel és amikor a párom dolgozik sem lennénk egyedül.Azt nem tudjátok hol lehet és mennyiért beszerezni egy ilyen kölyköt?
2008. júl. 29. 12:50
 4/9 anonim válasza:

Ha gondoltál németjuhászkutyára, akkor az nem megfelelő választás volt. Egy kutyákkal dolgozó ember, azt mondta, hogy a németjuhászok gyakran támadják meg a gazdájukat, és a gyerekeket.

Én a rottweilert ajánlom, nagyon játékosak, és az egyik legjobb házőrző. Ha beírod a keresődbe hogy rottweiler, akkor megnézheted, hogy milyen szép kutya.


LÉCCI OLVASD EL:


A rottweiler kutyák könnyen taníthatók. A rottweilerek szeretik a gyerekeket, és játszani is szeretnek velük.


A mi rottweiler kutyánkat megtanítottuk arra, hogy a labdát mikor eldobjuk, visszahozza. Bármit megtenne a játékért és a labdáért.


Ha ezzel kapcsolatban van még kérdésed akkor írhatsz az e-mailemre is: csirke05@citromail.hu

2008. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A leó kölyök sajnos nem olcsó, tenyésztőtől kell vennni, nem szaporítótól, elérheti az ára a 150 E ft-t is. Az oldal, amit ajánlottam, valahol megtalálható benne, hogy mennyibe kerül kölyök, és várólistára is fel lehet iratkozni. Persze más tenyésztőt is kereshetsz, biztos nem csak a sissy-haus kennel van Magyarországon.
2008. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.A leonak én is utána néztem,hát inkább azt mondanám 150.000nál kezdödnek.Minden esetre nagyon beleszerettünk ebbe a kutyafajtába és felvettem egy pár tenyésztővel a kapcsolatot,hátha akad egyiknek olyan kutyus amit esetleg részletre ide tudna adni nagyon rendesek voltak,többen megígérték,hogy segítenek.A németjuhászt én sem szeretném a gyerekek mellé és van olyan ismerősöm akinek egy roti kapta szét a száját.Szóval azt sem igen vennék gyerekek mellé.
2008. aug. 1. 19:49
 7/9 anonim válasza:
Én bátran ajánlanám a pulit. Úgy ront neki a kerítésnek mint egy anyatigris, akárki jön. Nem is mer bejönni senki aki idegen. De akit ismer és szeret, azzal nagyon gyengéd és borzaszónoan értelmes. A falubeli gyerekek bejönnek hozzá játszani.
2008. aug. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Utolsó hozzászólóval egyetértek, nekem pulim is volt, és a leó mellett azt is bátran tudom ajánlani.
2008. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tényleg az is egy jó ötlet.Nekem is volt pulim kiskoromba,de ez eszembe sem jutott.A leókával még várnunk kell,mert tényleg nem olcsó,pedig nagyon beleszerettünk.Addig is lehet,hogy veszünk egy pulit,ha összejön a leó gondolom azért megférnek egymással.
2008. aug. 11. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!