Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Debrecenben hol lehet kapni...

Debrecenben hol lehet kapni fekete női mellényt, ami mell alatt kezdődik?

Figyelt kérdés

Nem olyan ünneplősre gondolok, hanem amelyet fel lehet egy blúzra venni. Már régóta szeretnék egyet, de sehol sem láttam. Minden turit, butikot és kínait bejártam, de nem találtam. A Fórumban csak egy-két helyen voltam már csak.


Ami a Fórumot illeti, most nagyon jó cuccok vannak.(Stradivarius, Telly Weijl, H&M)

De egy kis kötött fehér bolero 3990 Ft, ha jól emlékszem.


2010. ápr. 8. 16:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy kötött vékony rövid ujjú bolerót mire lehetne rávenni. Egy sima topra??
2010. ápr. 8. 17:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor a Mangot nem nézted, mert az tömve van az ilyen kis mellényekkel.

Boleró tökéletes toppal, csak passzoljon.

2010. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ÚÚ, köszi és milyen árban vannak??
2010. ápr. 8. 18:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Akciók, leárazások mindig a szezon végén vannak a Fórumban vagy kollekciótól és üzlettől függ?? Most vettem egy fekete bolerót, de ez a fehér jobban tetszik.
2010. ápr. 8. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, igazából pesti vagyok, de kedden voltam Fórumban és épphogy csak átrohantam a Mangon. Nem a legolcsóbbak a cuccok, hisz elég jó márka. Egy 5ezres körül lesz szerintem a mellényke.

Leárazásról most nem tudok..

2010. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!