Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érettségire illik olyan...

Érettségire illik olyan ingben menni, aminek a mell alatti része fekete? Nem tudom sajnos, milyen fajtának mondják.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen az iskolád. Ha konzervatív, akkor nem, hanem tejesen hagyományos kell.

Ha nem veszik annyira szigorúan, akkor mindegy. Én az írásbelire kényelmes hétköznapi ruhában mentem, első nap még alig páran csinálták így, a harmadik napra már senki nem öltözött ki :)

Elvileg nem is kell kiöltözni, csak majd a szóbelire.

2011. ápr. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem konzervatív... esti tagozatos vagyok, szóval már nem annyira veszik komolyan a tanárok sem, miben megyünk :) De akkor lehet, hogy marad a sima fehér esetleg egy övvel :)
2011. ápr. 29. 09:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Menj nyugodtan olyanba, a lényeg, hogy elegáns legyél!

Én nem tudok egyetérteni az első válaszolóval, szerintem hétköznapi ruhában bunkóság menni.

2011. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*olyanban
2011. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Illik.Lényeg az,hogy normálisan fel legyél öltözve.Hidd el egy vizsgán sokat számít a ruha,még ha azt gondolod,hogy nem foglalkoznak vele,akkor is.
2011. ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hétköznapiban semmi esetre sem akartam menni, de nem is akarok egyszerű sima fehér blúzt/inget, így gondoltam erre, vagy egy hosszítottra amit övvel lehet viselni, gondolom ilyeneket nem bunkóság hordani, vagy igen?
2011. ápr. 29. 09:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Dehogyis! :)

Abban menj, amelyikben jobban érzed magad, mindkettő jó! :)

Én tavaly egy rózsaszín blúzban érettségiztem, mindenki azt mondta, hogy ne abban menjek, mert nem illik, de én éreztem legalább olyan elegánsnak, mint egy fehér inget, így nem érdekelt más véleménye.

Aztán meg minden nő tanárom azt kérdezte, hogy hol vettem, mert annyira szép és elegáns... :)


Szóval a lényeg, hogy ne farmerben menj és gumicsizmában! :)


Sok sikert az érettségihez! :)

2011. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bementem a belvárosba, hátha kapok valamit... dde semmit... erősebb vagyok csípőben és mellben, és minden amit találtam, olyan hülyén állt, meg mind csak darázsderekú csajokra van kitalálva :( totál elkeseredtem, és nem tudom honnan fogok előásni valami normálisat hétfő reggelig :(
2011. ápr. 29. 14:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ez vígasztal, ugyanezt játszottam el ma én is Szegeden. :)

Viszont nekem még van egy hetem, mert csak a jövőhét után érettségizek, de az összes lehetőséget kilőttem...én sem tudom, hogy mit fogok felvenni. Lehet, hogy marad a gumicsizma. :)

2011. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!